Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelená voda v bazénu, 2.8.2016
Nejrychlejší a nejlepší je vodu vypustit, písek vyměnit a bazén vyčistit.Znovu napustit, použít nějaký dávkovač na tablety chloru, filtrovat a hlídat Ph.Potom by problém bejt neměl.Léto se kvapem blíží ke konci a toto je vzhledem ke všem okolnostem... celý příspěvek >
Zelená voda v bazénu, 31.7.2016
Zeptejte se sousedů jak to dělaji.
Paraziti v bazénu, 23.7.2016
Tak do bazénu s tímhle bych nevlezl.
Voda v bazenu jak mleko, 17.7.2016
U nás je bazén mírně pod limitem Ph i chloru každý rok a voda je jako křišťál pořád.Ba naopak, dcera má atopický ekzém a každodenní dlouhodobý pobyt ve vodě jí nevadí.
Skimmer azuro, 6.7.2016
Tam to je boj než se to vychytá.
Máte zkušenost s bazénem Intex Metal Frame, 6.7.2016
Tak já bych právě pro ty vlastnosti sežrání od myší a každoroční rozebírání a zase sestavování tento bazén už nechtěl.Mám ten plecháč již hodně let a naprostá spokojenost.Už jenom ta barva zapadne do zahrady mnohem lépe než barva toho modrého... celý příspěvek >
Nerezové schody, 26.6.2016
Proto jsem koupil ty Slim schody, abych se pružením trubky vyhnul tření po té fólii.To jsem ale netušil, že se to takhle vyklá v tom ukotvení.Nyní po úpravě to je celkem v pohodě.Je to prostě do - do.Před těmito jsem měl De Luxe nerez schody a ty... celý příspěvek >
Nerezové schody, 25.6.2016
Jenže tím, že nedržeji se šoupou po té folii a může jí to časem poškodit.
Nerezové schody, 24.6.2016
To, že jsou trubky do vrtule poznáte jednoduše.Položíte hlavní díl nesestaveného žebříku na rovnou plochu, třeba podlahu.Pokud leží celou plochou a neni některý konec ve vzduchu tak je to v pořádku.Pokud ne, musí se to srovnat,.Ale pokud nejste... celý příspěvek >
Nerezové schody, 23.6.2016
Tak ty dvě hlavní trubky byly do vrtule a musel jsem je dost pracně rovnat.Vlastní schůdky jsou o hodně pevnější než ty jejich, co jsem měl před tím" De Luxe nerez."Jinak jsem po zabetonování zjistil to samé.Tak jsem vyhodil utahovací klínek a nechal... celý příspěvek >
PH vody v bazénu nechce klesnout, 14.6.2016
A k tomu navíc jednou tejdně přefiltrovat.
Nerezové schody, 12.6.2016
Taky jsem letos vyměnil nerez De luxe schody za slim a bohužel ty patky do betonu jsou dost nešťastně řešený.I po dotažení se v nich schůdky vyklaji.Za ty peníze jsem čekal víc.
Japonský Javor, 10.6.2016
Máme Japonský Javor a roste do výšky, ale je řídký.Dá se něčím docílit jeho hustější růst.
Azuro 400 a solinátor, 7.6.2016
Máte pravdu ty jejich nerez schůdky De luxe trochu chytaji rez a co hlavně, po několika sezonách praskaji plastové stupínky.Letos jsem je vyměnil za nerez Slim tak uvidíme.
Azuro 400 a solinátor, 5.6.2016
Tenhle druh provozu neni taky zadarmo.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika