Příspěvky uživatele - 245.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 3.11.2016
Taky jsem ho nainstaloval a k plné spokojenosti.Déšť tomu nevadí akorád se musí zarazit aspoň 2 zemnící tyče aby dobře fungoval.
Mountfield - bazény, 14.10.2016
Před mnoha a mnoha lety jsem s tímto typem bazénu začínal a skončil ještě téhož léta v kopřivách.Věčně utíkal ten límec.Jednou jsem ho vyměnil při reklamaci a podruhé letěl.
Zazimování gumového bazénu s nafukovacím kruhem, 5.10.2016
Asi bych uzavřel vtok a výtok a z filtrace vypustil vodu a uklidil do sucha bez zámrazu.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 13.9.2016
Ten chlor se produkuje i v té slané vodě.Ono je lepší raději víc hodin filtrovat a potom tam cpát míň chemie.Někdo třeba filtruje jednou denně 1 hodinu a potom tam pere hafo chemie protože s tím začínaji problémy.Ale každej na to má svůj názor a... celý příspěvek >
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 12.9.2016
I k tomu zeolitu je potřeba chemie.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 11.9.2016 Obsahuje fotku
A taková je voda při každodenním koupání. A jenom tablety 5v1.Bez použití ničeho dalšího.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 11.9.2016 Obsahuje fotku
45 Kg písku.
Rýč fiskars, 5.9.2016
Teda větší blábol jsem nečetl.
Jak čistíte bazén?, 10.8.2016
Tak to u toho našeho je zase občas dost napadanýho jehličí když zafouká vítr tím správným směrem.Tak vemu ruční vysavač a vyšůruju dno do odpadu.Nikdy to nehoním přes filtraci.
Zelená voda v bazénu, 8.8.2016
Já jsem u našeho koupátka údržbu omezil jenom na proplachování jednou týdně.O zbytek se postará automatika.Dalo by se vyřešit i to proplachování automamicky, což asi nemáte ani Vy.Jinak velikost bazénu nemá vliv na to jak je provedena údržba bazénu.I... celý příspěvek >
Zelená voda v bazénu, 7.8.2016
Ja si toho našeho taky nemusím všímat.Je to obyčejný AZURO vodu máme čistou a i teplou.Akorád jednou tejdně propláchnu písek ve filtraci a toť vše a to musíte i u toho vašeho veledíla.
Skimmer azuro, 6.8.2016
A když jste na dovče, tak to při přívalovejch deštích upouští kdo?Asi vodník.Já jsem udělal bazén tak, abych se mu musel věnovat co nejmíň.Chceme si ho užívat a né kolem něj pořád poskakovat.Vodu máme čistou celou sezonu od dubna do října.Ještě se... celý příspěvek >
Albixon jejich bazen Albistone vcetne zastreseni, 2.8.2016
A neni to zase přejmenovaná firma Albion původně Albixon?Na tu je tady recenzí dost.
Skimmer azuro, 2.8.2016
No debilně řešený to neni právě proto aby při dešti voda mohla odtékat právě touto dírou.No to musí bejt moc fajn když voda při utěsněným skimeru potom přetejká přes okraj bazénu a stejká mezi bazén a nopovku u zapuštěného bazénu.to je potom to pravé... celý příspěvek >
Zelená voda v bazénu, 2.8.2016
Tak si pořiďte k filtraci časovací hodiny a filtrace se bude zapínat sama i ve Vaší nepřítomnosti.Možná tím předejdete hodně problémům. A nestojí to ani tolik co ta chemie co do toho potom nacpete a nemáte tolik problémů.Nesmíte dát na rady co jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika