Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zajímavosti, abnormality, 14.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, každému z nás někdy vyroste něco, co se je neobvyklé. Jako první příspěvek sem dávám foto rajčete, kdy zprostředku listu vyrůstají vijany květů. Doufám, že se taky něčím pochlubíte :-)
Co patří a co ne do kompostu, 14.7.2013
Nepotěšil jste mně,. ale přesto vám děkuji  :-)
Co patří a co ne do kompostu, 14.7.2013
Lze dát do kompostu bramborové natě zasažené plísní?
Co s ní?, 12.7.2013
Ne, ne herbicid nepadá v úvahu.
Co s ní?, 12.7.2013
Přelitá není a nebyla, na suchu taky nebyla, v zemi drží ani se nehne ani trošku se nekýve. Má to asi z neznámých důvodu za sebou Díky za snahu, pánové.
Co s ní?, 12.7.2013
Takže nikdo bohužel neporadí? Tak ji holt vykopu a na podzim koupím novou. Jern doufám, že vydrží.
Co s ní?, 9.7.2013 Obsahuje fotku
Vloni zjara jsem nasadila Karšovku na PHL od spolehlivého prodejce. Rostla pěkně, ale asi před měsícem začala chátrat. V zemi drží dobře, takže kořeny jsou v pořádku, porost brambor je metr od kmínku, půda kolem ní je bez trávy. Nevíte prosím, jestli... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 8.7.2013
Dík
Sklizeň rajčat 2013, 7.7.2013
Nasadila jsem do kýble Principe Borghese, má kolem dvaceti květenství, plody ještě ne. Na různých webech jsou rozdílné informace: Rajče je velké jako švestka nebo zase má kolem deseti cm, má semen hodně nebo málo a pod. Nevíte, jaké má teda plody?
Kanadská borůvka - je samosprašná?, 5.7.2013
Duet by měla být samosprašná.
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013
Pokud jsem to dobře pochopila, tak rostlinky pěstujete na balkoně v nějakých nádobách. To je vždy složitější, než na záhoně. Nádoba a tedy i zemina se může přehřívat, je nadměrný úpal pokud se jedná zvláště o jižní stranu, může dojít střídavému... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 22.6.2013
To nevypadá na svilušku. Nemáte přehnojeno?
Mrkev a mšice, 19.6.2013
Pokud je to možné, přeneste nádobu do vany a řádně osprchujte, Tak se jich dá dost odstranit.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 18.6.2013
Asi čtyři dny vál silný východní vítr, listy na rajčatech plandaly jako mokré prádlo na šnůře. Několik dnů byl klid a pak začaly ty několikadenní lijáky, zem byla už tak přesycená, že byla jako bahno a u všech patnácti rajčat různých odrůd se vrchní... celý příspěvek >
Vodnice, 16.6.2013 Obsahuje fotku
Tak něco dám na záhon do polostínu a navrch netkanou. Něco dám do kalfasu a učiním bezpečnostní opatření proti různým nekalým živlům: Velkou podmisku, do ní dnem vzhůru menší podmisku, na ní kalfas a do velké podmisky naliji vodu. To by mělo zabránit... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika