Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký máte hrášek?, 11.6.2014
Já hrášek pěstuji stejným způsobem.Již jsem Oskar skllidil, slabá úroda, převážně po jednom lusku.Dokonce v jednom sáčku namíchané dvě odrůdy.  Které odrůdy hrášku pěstujete???  Které odrůdy jsou nejvýnosnější???
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 22.5.2014
Martina neuvedla jak velká bude ta její vytoužená zahrádka! Mám pozemek 1060m2 a taky mi schází místo i na zelinářské části. Nemůžu mít taky všechno.
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 21.5.2014
Vertiko-systém ná výhodu v úspoře místa, okurky jsou odolnější proti plísni, pohodlnější sklizeň.Co se týče úrodnosti, nepoznal jsem rozdíl.Úrodnost záleží na odrůdě. Já používám drátěné pletivo již několik let.
Plevel, 19.5.2014
Já jsem před lety použil na zakrytí starou podlahovinu, kterou jsem po roce odstranil. Žížalky vše za ten rok zpracovaly, stačilo jen zrýt.To je nejlepší herbicid jaký jsem poznal.
Elektronické plašiče kun a lasiček, 3.5.2014
Přesně stejné zkušenosti mám s Myšoplašem proti kunám.Na myši neúčinné, kuny jsou pryč.
Jaro 2014, 31.3.2014
U nás (viz: uživ.nastavení) nebylo ani v součtu tolik sněhu za celou zimu! To jen k fotografii Zdenci a jeho sněhuláka.Loni 1.4.2013 na Velikonoční pondělí napadalo sněhu dost-vzpomeňte si.Letos to je krásnější, ale zas není vláha.
Kvitnutie marhul 2014, 31.3.2014
U nás (viz: uživ.nastavení -nebo vlákno: Všem registrovaným uživatelům) už meruňky-marhule dávno odkvetly. Během týdne se uvidí jaká bude úroda, pokud při bouřkách nepřijdou kroupy.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 27.3.2014
 pro host x.200.142:  Nic špatného jsem nemyslel !!! Dobře jste psal ve Vašem prvním příspěvku (teplota u baráku) já chtěl jen upozornit vás i ostatní na teplotu na meteostanici v Holešově. Sestře předloni zmrzla vinice a o 30m vedle se... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
Včera u nás (viz další údaje v uživ.nastavení) u Velkopavlovické byly okvětní lístky zpoloviny opadané, takže úrodu neočekávám.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
Pro host x.200.142 se podívejte na ranní teploty meteostanice Holešov.Teploty na stanici jsou nižší než u vás na dvoře. Holešov v 5,45hod. -2,7C, přízemní -5,8°C
Meruňky, monilioza 2014, 26.3.2014
Po dnešním mrazíku u nás (-1,7°C) už žádné meruňky nemusím stříkat. Nechávám to na přírodě.Loni jsme měli pěknou úrodu.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
Kde to je u nás???  Když to není napsané ani v textu ani v uživatelském nastavení.,,U NÁS"(= uživ. nastavení) je ve 2m nad zemí  - 1,7°C (minus).Tak uvidíme jak to dopadnem s meruňkami letos.Aspoň si stromy odpočinou. Loni jsme úrodu měli
Zásah proti mrazu či monilioze, 26.3.2014
Po dnešku o meruňkách je u nás zřejmě rozhodnuto-nebudou.
Jakou odstředivku a drtič na mošt? Zkušenosti?, 22.3.2014
Toto mne taky zajímá,protože bydlím v paneláku.Zahradu mám 10km od bydliště,zahrádkáři v té obci lisují jen v krátkém období.Malá stolní ždímačka,(řádně vydrhnout od saponátu) by nebyla špatná, ale čím rozumně nadrtit jablka?Stačí,když si nalisuji 5l... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 22.3.2014
Trošku zlehčím toto vlákno Stando. Když už musím rýt, nejraději používám rýč, kterým se mi dobře ryje(nemám foto), ale klidně komukoliv pujčím rýč, když mi tu zahradu poryje.Dost často také do mne manželka  a žádný rýč při tom... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika