Příspěvky uživatele - 226.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké pletivo, 2.12.2012
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by stačila ohrada pro krocany z lesnického pletiva nebo z rabicového pletiva.Děkuji moc za rady.
Rabicové pletivo, 1.12.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné udělat z rabicového pletiva ohradu pro drůbež (krůty, slepice).Děkuji za jakoukoliv radu.
Uzení domácích klobás, 29.11.2012 Obsahuje fotku
Fotka klobás z posledního uzení.
Uzení domácích klobás, 29.11.2012
Nejsou to silné klobásy ale cigáro.Fotka je z doby mého prvního uzení.Střevo bylo Cutisin.Už používám vepřová zdíraná střeva kalibr 28-30.Za Váš názor se nezlobím.Jako troud nikdy nebudou, zavakuuji a zamrazím.rpstylle@seznam.cz
Menší dřevěná udírna, 29.11.2012
Podle mého názoru by se měl teplý kouř rozptýlit po celém prostoru udírny a ne stoupat přímo na maso.Proto mám v uzáku nad kouřovodem plechovou vanu od které se kouř odráží.Ve vaně je písek, vsakuje se do něj kapající omastek z... celý příspěvek >
Douzení párků a kupovaných klobás - jak na vůni a chuť?, 27.11.2012
Zdravím, vepřová střeva kupuji na jatkách.Maso mlýnek mám elektrický ZELMER, má i nástavec na narážení klobás.Podrobnou výrobu klobás (jak je dělám) Vám pošlu v případě zájmu na Váš e-mail v pátek večer.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Menší dřevěná udírna, 27.11.2012 Obsahuje fotku
Vnitřek udírny.Více fotek ze stavby Vám mohu poslat na Váš e-mail.rpstylle@seznam.cz
Menší dřevěná udírna, 27.11.2012 Obsahuje fotku
Kameninová roura je protažená na kraj podezdívky a dozděna do středu uzáku.Nad tímto komínkem mám plechovou vanu naplněnou pískem, písek je i na dně udírny.Slouží k vsakování omastku.Vana je o 6cm menší na každé straně.Je zde proto, aby se teplý kouř... celý příspěvek >
Douzení párků a kupovaných klobás - jak na vůni a chuť?, 26.11.2012
Souhlasím že na párcích se nic nenaučíte a nikdy nebudou prouzené jak domácí.Také jsem z výroby a následného uzení domácích klobás měl vítr.Začal jsem koupí plec a bůček a udělal klobásy.K nim jsem přidal 2kg naloženého bůčku a zkoušel.Každé další... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 26.11.2012
Zdravím, pokud máte kouřovod nad zemí tak to tím může být.Je lepší udělat bednění nebo ho obezdít a dát tam např. písek.Já mám kouřovod kameninovou rouru obalenou izolací (rotaflex) a je zahrnutý hlínou cca 15cm pod zemí.Je to v... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 25.11.2012
Podle mého názoru je to málo předehřátá udírna.Musí být před uzením dokonale vysušená.Já dřevěnou udírnu roztápím 1-2hod. před uzením (podle počasí).Maso může být také černé nedokonale spalovaným dřevem (dehtováním),špatným odvodem kouře nebo špatným... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 23.11.2012 Obsahuje fotku
Plec na řezu.
Menší dřevěná udírna, 23.11.2012 Obsahuje fotku
Přidávám foto svého uzeného masa (bůček, plec),které bylo naloženo v láku 6 týdnů.Je měkké a chutné.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Udírna a uzení bez problémů, 22.11.2012
Na kilo masa dávám 20-22g kuch.soli(nasolení nasucho).Do láku 50-60g na litr vody.Cˇesneku 20-30g na kilo.Vodu se solí převařím, vychladím a zaleji maso na 6-8 týdnů podle druhu masa.Teplota v lednici je v pohodě.Atˇ se daří, rpstylle@seznam.cz
Udírna a uzení bez problémů, 19.11.2012
Pravidelně nakládám bůček, plec a kýtu na 6-8 týdnů do láku.Již jsem to psal.Pokud je maso dobře naložené tak Vám do něj skoro zajedou prsty(při stisku).Je-li naloženo 10-14dní tak nemůže být dobře naložené(měkké).Každý máme své, já podle svého budu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika