Příspěvky uživatele - 8.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mezi plot a asfaltovoou cestu?, 22.8.2013 Obsahuje fotku
Doporučil bych třeba žívý plot z mochny. Je nenáročná, dlouho a hezky kvete. Možná je ale na vaše požadavky moc vysoká.
Zahradní domek - základ - Geobuňka, 18.8.2013
Když si na půl dne půjčíte žábu, vyjde to na pár stovek.
Zahradní domek - základ - Geobuňka, 18.8.2013
Geobuňky nemají samy o sobě žádnou nosnost, jen drží pohromadě materiál, kterým jsou vyplněné. Jako podklad stačí cca 20cm vrstva štěrku na geotextilii, když se to zhutní, nepotřebujete ani zatravňovačky, ani geobuňky. (Nemyslete si, že můžete dát... celý příspěvek >
Poznate tuto rostlinu?, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc, poznáte někdo tuto rostlinu? Přivezl jsem ji z Havaje a podařilo se nám ji takto rozrůst, ale bohužel nemůžem nikde zjistit co to je za rostlinu.Mockrát děkuji za pomoc
Misky na listech, 11.8.2013
Díky, prošel jsem i témata z minula a asi je to pravda. Odpověď se zřejmě jmenuje Travin, hnojivo a herbicid pro trávník. Nicméně z toho samého kbelíku byl trávník posypán i loni a bez těchto příznaků.
Misky na listech, 11.8.2013 Obsahuje fotku
Toto se mi nově žačalo dělat na listech, na koncích letorostů. Neumíte to někdo pojmenovat a příp poradit co s tím, děkuji.
Kdy zasadit ořech?, 29.3.2013
Rozhodně ho zasadit můžete. Problém spíše je, že nabídka na jaře už bývá slabší, stromky jsou probrané.
Stará červená letní jabloň, 28.3.2013
Tady má někdo špatný kalendář. Apríl je až za pár dní :)
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Možná, ale snaží se. Někdy mně připadá, že tu snahu lidi srážejí ze strachu, co kdyby za to opravdu mohl člověk. Osobně bych byl raději v pozici oběti, než spoluviníka. Ale to jenom kvůli pocitu, pro přírodu to vyjde nastejno.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 27.3.2013
U nás se kromě sýkor a vrabců objevují kosi a sojky, poslední dny i čížkové, stehlíci a čečetky. Já to krmítko pozoruji radší než slony v ZOO.
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 27.3.2013
:) Jde o plod naší práce.
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
To s tou vodní párou jsem už také slyšel, dokonce z úst fyzika. Je zvláštní, že i vzdělaní lidé občas pod vlivem emocí zapomenou přemýšlet. Je přece jedno, z čeho jsou skleníkové plyny složeny, jde o to, že jsou v rovnováze. A vodní páry na rozdíl od... celý příspěvek >
Maliník ve skruži, 27.3.2013
Proč ne, nevidím v tom problém.
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Nechtěl jsem se pouštět do diskuzí, které jsou odborně nad mé síly a většinou plné emocí. Ale věci mohou být složitější. Co třeba teorie (není z mé hlavy), že když tají ledovce, mohou (dočasně) způsobit ochlazení moře a tím změny proudění? Planeta je... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Takhle přece nejde uvažovat. S touto logikou by se také dalo říct, že skleník je zbytečný, protože dostane od slunce stejně energie jako záhon.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika