Příspěvky uživatele - 80.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohon pojezdu bubnové sekačky, 26.11.2007
Kupoval jsem si DAKR před 2,5 roky a už jsem dostal pojezd převodem - přesný mechanizmus nevím, ale nebyl to ten přítlačný. Prodejce říkal, že se již nevyrábí, neosvědčil se prý.
Černání jablek, 19.11.2007
Je to možné, i když nevím, zda při omývání k oxidoredukční reakci dochází. Prodejci masa s roztokem manganistanu mají své letité zkušenosti.  Ale i  kdyby nevznikal žádný MnO2, nemám důvěru k jablkům se zaschlými kapkami na... celý příspěvek >
Jak vypěstovat podnož jabloně?, 12.11.2007
Teoreticky lze nařízkovat téměř každou dřevinu. Pokud jde o typovou podnož, je možné z planého výhonu nechat zakořenit řízek. Řízkování ale vyžaduje určité postupy a i tak se ne vždy podaří. Pokud jde o generativní podnož, jde to ještě... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 12.11.2007
To je naprostá pravda. K výrobě sudových pálenek vede možná snaha po více druzích chutí nebo tendence vyhovět konzumentům, pro něž bezbarvé ovocné destiláty jsou podřadným pitím.   Markantní rozdíl v kvalitě pálenek - v dřevěném sudu a v... celý příspěvek >
vhodná odrůda třešně pro Valašsko?, 5.11.2007
Rozdíly v nárocích jednotlivých odrůd třešní nejsou tak velké jako např. u jabloní, hrušní nebo švestek. Jedná-li se u Vás o jižní svah, neměla  by ani vyšší nadm. výška být limitující. Přiroubovaný opylovač u cizosprašné třešně k opylení... celý příspěvek >
Grafštýnské červené, 5.11.2007
Ve starých zahradách v bývalých Sudetech je to s ohledem na dlouhověkost bujného stromu dosud hojně rozšířená odrůda.
Odrůdy vhodné na křížaly, 5.11.2007
To je pěkný výsledek. U jablek jo, tam záleží na tloušťce plátků, ale švestky za 7 hodin - dost dobrý!Přesto si neumím představit, jak  typ sušičky ovlivní  barvu a konzisternci křížal. Všechny snad pracují s teplým... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 5.11.2007
Máte pravdu, příspěvek jsem proto měl na konci a reagoval jsem na ten těsně nad ním.     Vlákno "Destilační přístroj" je ale nekonečné a trochu nepřehledné.U trochu pomalejšího připojení trvá velmi dlouho, než se příspěvek načte.
Ochrana stromků v zimě před okusem zvěří, 29.10.2007
Zajíci si cíleně vybírají pěstované stromky - díky pravidelnému řezu a hnojení mají větší přírůstky a zřejmě i chutnější kůru a lýko.   Občas naroubuji volně rostoucí plané stromky v přírodě či kolem polních cest. Zvěř si k okusu neomylně... celý příspěvek >
Čím obalit před zimou kmínek broskvoně?, 29.10.2007
V podstatě ano. Hlavní účinnou izolační vrstvou v nastýlce nad kořeny je voda (i zmrzlá) a necirkulující vzduch. Někdo používá shrabané listí, já kompost.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika