Příspěvky uživatele - 104.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
Zatím zkouším na zahradě bezén o objemu 4 m3 bez filtrace. Bordel z hladiny lovím sítkem a ze dna hadicí. Bazén zakrýváme plachtou. Do vody dávám savo na bazény, zatím je napuštěný 7 den a voda je ok. Kdyby vydržela 14 dní, tak jsem spokojen.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 23.5.2011
Ta centrála asi taky není řešení. Jak již bylo řečeno, kdyby se to pouštělo na 2 hodiny denně a budu počítač jen prázdninový provoz, což je 60 dní. Denně by se propálilo cca 50,- kč, což je jen v benzinu 3.000,- Kč. Kdyby se bazén napouštěl 4 x za... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 20.5.2011
Máme odlehlou zahradu bez elektřiny a zajímá mě, jak dlouho by v létě vydržela v bazénu o objemu 11m3 voda bez úplné filtrace. Jednalo by se o bazén Azuro 400.
Jak provést řez letos zasazené meruňky?, 28.9.2010
Ano, vyfoť to, ať se podíváme
Stavba udírny s grilem svépomocí, 24.9.2010
Jo díky, ještě bych se zeptal, jaký máš průměr kouřovodu. Já nevím, jestli by kovová roura jako kouřovod byla dobrá. Přeci jen v topeništi je velká teplota, tak aby se ten začátek roury nezačal tavit a všechen sajrajt nešel do masa. Přemýšlím, že tam... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 23.9.2010
No krásná udírna - v jednoduchosti je právě ta krása. Hlavně ji máš odzkoušenou a to je dost důležitý. Co se týče toho kouřovodu, ty tam máš zabetonovou trubku od kamen? Nebo z čeho to máš.? A co se týče toho plechu, když se ti ten plech rozpálí a... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 22.9.2010
Dneska jsem zatopil na zkoušku v kolenu, které vypadá přesně jako na těch fotkách ty trubky a koleno prasklo. Pak jsem zjistil, že to není beton, ale spíše taková poglazurovaná betonokeramika. Tak ještě, že jsem to z toho nedělal.    ... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 21.9.2010
mám právě tu glazurovanou kameninu a taky si nejsem jist, jestli ji můžu použít. Jde mi o to, jestli se při topení v kouřovodu nemůže vypařovat nebo rozpouštět a být tak potravinářsky závadná.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 15.9.2010 Obsahuje fotku
Rozhodl jsem se taky postavit krb s udírnou. Po přečtení hodně diskuzí a procházení obrázků krbu jsem vybral takovou soustavu, která se mi líbila, nebude drahá na provedení a zvládnu ji sám. Dávám dva obrázky, jak to bude vypadat. Udělal jsem ale... celý příspěvek >
Teplo ve sklepě, 21.8.2010
Včera odpoledne přes den jsem změřil teplotu u souseda v tom vybetonovaným sklepě a měl tam taky 16 °C. Ano, měl tam jiný ručičkový teploměr a bylo na něm 8, ale byl zaseknutý. Celá léta žili tím, že tam mají 8 stupňů, ale vyvedl jsem je z omylu.... celý příspěvek >
Teplo ve sklepě, 18.8.2010
Vykopal jsem na zahradě pod zahradní chatkou sklep o rozměru 90 x 130 cm a do hloubky 170 cm. Stěny sklepu jsem nebetonoval, protože podloží je hlína se skálou a nesesouvá se to. Sklep jsem zakryl dřevěným víkem a pod něho jsem dal 10 cm polystyren.... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 15.4.2010
Každý rok sázím rajčata pěkně hluboko, aby se vytvořil mohutný kořenový bal. Letos mě napadlo, že bych pod každou sazenici dal pěkně hromádku koňského hnoje.  Nestane se sazenici nic? Nespálí se?
Výsadba révy vinné, 15.4.2010
já ještě z vlastní zkušenosti doporučuji, že jakmile ve vodě réva pustí kořínky, doporučuji zasadit do sklenice s pískem, kde se rychle kořínky rozrostou a zmohutní bal. Je to pak vidět ve sklenice přes sklo. Pak doporučuji vysypat řízek ze sklenice,... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 9.4.2010
Loni jsem měl ve skleníku také hordy mravenců a nešlo s nima hnout. Ale jakmile jsem začal rostliny zalívat vodou z kopřiv tzv. smradlavkou, mravenci zmizeli.
Zastřihávání paprik, 3.4.2010
tak nám to popiš jak to
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika