Příspěvky uživatele - 104.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 31.5.2011
Tak dnes voda 14 den, každý den vysávám dno a z hladiny sbírám nečistoty. Včera jsem dal normální dávku sava. Dával jsem i ten vločkovač, ale nevšiml jsem si, že by to projasnilo vodu. Voda je jen malinko zakalená, ale jinak je čistá, jde vidět... celý příspěvek >
Hryzec, 28.5.2011
My máme jednoho hryzce ve skleníku a nemůžeme se ho zbavit. Do rána jsem tam dal dvě pasti na myši s jablkem, ale šel zas na druhou stranu. Zeptej se otce, co to je za jed, co mu dáváš, koupím to taky.
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 27.5.2011
ano, vařící voda funguje, ale problém je, když jsou mravenci mezi rostlinami, to je těžko budete oblévat vřelou vodou, zasáhly by se i rostliny.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
To se určitě srovnat nedá, ale zde se řeší provoz bazénu v místě, kde není elektřina a tudíž žádná písková filtrace apod. Jinak před dvěma dny měl bazén 26,5 stupně, což mi připadá na koupání v pohodě. Jak je to moc teplý, tak to ani tak neosvěží,... celý příspěvek >
Klíčení trávníku, 27.5.2011
a jak jste tu trávu sely? Tráva se má jen poházet a poválat něčím těžším, klíčí na vzduchu. Zahrabávat pod zem se nemá.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
Tak dnes je 10. den. Tak teď jsem se podíval pod plachtu bazénu a voda je čistčí než včera, řekl bych, že skoro křišťálová jak nová.  Zřejmě si ten jemný kal sedl na dno, ale i dno se mi zdálo čisté. Už mám ten vločkovač za 60,- Kč 0,5 litru,... celý příspěvek >
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 27.5.2011
ve skleníku máme vždy každým rokem mravence, stačí je zalít párkrát smradlavkou (výluh z kopřiv) a jsou pryč.
Hryzec, 27.5.2011
tak dneska jsem do skleníku nastražil dvě pasti na myši s jablkem, tak uvidíme, jestli to zabírá. Můžu říct, že mě už fakt štve, jak mu chutnají kořínky našich okurek.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
mám obyčejnou 3/4 hadici, o nějakém udělátku jsem přemýšlel, ale nechal jsem to být, aby to odsáhlo i větší kusu bordelu
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
hadicí samospádem by to mělo jít vysát, ne? Jinak včera 9 den, měla voda 26,5 stupně. Vodu jsem vysál, vyčistil, nalil savo a koupačka v pohodě. Vode je mírně mléčná, ale jen mírně. Na dno je  v  pohodě vidět.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 26.5.2011
vločkovač nemám, ale teď jsem si ho objednal, tak uvidíme jak dál
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 25.5.2011
Tak dnes voda 8 den, byla zase o chlup horší. Stále je vidět dno, už není průzračná, ale také to není žádné mléko. Dopustil jsem studenou, voda se mírně ochladila. Dal jsem také savo, uvidíme dále.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
Dneska jsem vodu měřil a má 26 stupňu, myslím, že voda se dnes po celodenním koupáním malinko subjektivně zhoršila. Stále je ale průzračná, není to žádné mlíko. Navečer jsem vysál hadicí všechen bordel jak ze dna, tak z hladiny a zítra dám savo. Také... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
Mám přesně tento bazén: Tampa 3,05 x 0,76 m s kartušovou filtrací s obyčejnou plachtou pro Tampa 2,44 a 3,05 m.  Sprchu na zahradě nemáme, takže tam vlezeme jen tak bez osprchování, děti krémem natíráme ráno, my s manželkou se nemažeme.... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
Ano vysávám hadicí, natáhnu a z prostředka vysaju nečistoty. Předtím je potřeba bazén oběhnout dokola, aby se voda zatočila a uprostřed se vlivem setrvačnosti kal usadí a pak jednoduše vysaje. Dávám Savo na bazény za 30,- Kč, je tam napsaný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika