Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zníženie PH pomocou kyseliny, 24.6.2011
224.12 aj 72.16 pouzivate rozvnaku... kyselina chlorovodikova je kyselina solna. V zriedenej forme ked mate pH 6-7 je absolutne neskodna. Pozor na pracu s nou, pary su dost neprijemne.
Kocour cestovatel, 23.6.2011
..ali ide to aj bez benzinu. Idealny je bicykel, da sa zastavit, spytat sa, upozornit ludi. Tiez sme to takto spravili a po pol dni obchadzania... radius asi jeden km ci dva sme nasu macku nasli. Nakoniec zafungovala detska mafia... nejake deti... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
tak som nejaky algae away nasiel registrovany zde. Neviem, ci je to ten isty co sa predava u nas, je to registrovane v USA a ma to vyrabat bio-lab. Na stranke si najdite specimen kopiu info o tomto algicide. Fotka sa zle cita, ale prostriedok... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
...na ccsp.sk je register aj biocidnych prostriedkov. Samozrejme ze tam algae away nie je. Su tam vselijake vacsinou na akvarka, mozno zistit aktivnu latku, vacsinou rozne kvarterne amoniove soli ale aj ine organicke amoniove soli. Casto aj siran... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
...na obchodnu chorobu, ze predavaju nedostatocne specifikovany a oznaceny biocidny prostriedok, nech zacnu s pravnymi krokmi...
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
..by som tajku vodu ani nechcel. Macky z celej dediny by opakovane skakali do vody, pretoze by vlastne ziadnu nevideli.  Pre mna cista voda je taka, ako ked sa napusti z vodovodu ci studni prvych par dni mozno 2 tyzdne. To sa da asi docielit,... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat a paprik, 21.6.2011
Cerstvy hnoj moze prehnojit podu
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
...je nekulturne uvadzat, co vyrobok neobsahuje a pritom neuviest, co obsahuje... Ci uskodil alebo neuskodil s tym nema nic spolocne. Ak sa predava biocidny prostriedok a je jedno, ze to je len do jazierka by mala byt absolutna povinnost... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Ja by som taketo macky vo vreci zakazal predavat...
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Skor myslene, ze vysoky prietok je zbytocny pre biofiltraciu vo filtry. Ako ked stredovekemu Vladarovi nosili kazdu minutu plne misy stravy. Urcite nehladoval, ale ani plodnost co zdravie mu to nemuselo zvysit. Na druhej strane ma vysoky prietok... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 21.6.2011
Pozoroval som zaujimavy ukaz. Na mieste, kde som mal zemiaky minuly rok mi vyrastla rastlina. Kedze tam bol este hrach, nestriekal som to ani proti pasavke zemiakovej, ktorej bolo velmi vela. Povedal som si, ze bude to pokusna rastlina. Daval som na... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Silny prietok je dobry na pohyb v jazierku, mechanicku filtraciu, okyslicovanie vody. Vysoky prietok pomaha hlavne baktieriam mimo filtra pohybom vody. Mozno vo filtry je to skoro jedno ci je to 18 alebo 9 tis. Ziadna bakteria nema taky metabolizmus... celý příspěvek >
Zníženie PH pomocou kyseliny, 21.6.2011
Pravda je, ze na maly bazen by mohol fungovat, ale pochybujem ze na velky je to ekonomicka volba. Kyselina octova je slaba kyselina. Na dobre vypufrovanie bazena budete mat tam pomerne dost octu. Vyhoda je, ze pridany ocot ma pufracne vlastnosti.... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 16.6.2011
Bergeron sa stal členom Triple Gold Clubu...
Bergeron je nejlepší, 16.6.2011
Bergeron je najlepsi... potvrdilo sa to aj dnes v noci...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika