Příspěvky uživatele - 121.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Díra v sudu, 11.7.2011
...namiesto plechu kus gumovej zaplaty alebo pvc folie na silikon, pripadne polyuretanovy tmel a nema chybu.
Sekání trávníků, 8.7.2011
Sranda... na Purdue Univerzite sa s tym zaoberali a zistili, ze trave to nevadi ak su ostre noze. Inak moze tupy noz viac klzat po mokrej a tym ju viac poskodzovat a nerozseknut. Cize ak nemate perfekt kosacku radsej suchu travu. Kosenie kosou je ina... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
S elektrickou mokry travnik nie aj kvoli bezpecnosti... Inak v navodoch sekaciek to vyslovene uvadzaju, ze mokra nie.
Hniloba plodů broskví, 8.7.2011
Mozno mate pravdu, ale viem si vyznam postreku predstavit povedzme 2 tyzdne i tyzden pred... ked su dazde a pocasie co praje chorobe. Tym mozete predist tomu, ze i ked hmyz poskodi plod k prestupu choroby do plodu nedojrde, pretoze su eliminovane... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 8.7.2011
prve vas zbavuju amoniaku a dusitanov a vznikaju dusicnany a tie druhe vas zbavuju dusicnanov a vznika dusik, zial aj trochu inych zlucenin dusika, ktore nie su zrovna najzdravsie... ale prve ich zoxiduju.
Tekuta folie, 8.7.2011
Ja by som do bitumenky ui tak nesiel. Mozno ma atest na uzavrete nadrze, ale vo vasom jazierku to bude na slnku a pod ucinkom organizmov. Bitumen stabilny za inych podmienok moze po rokov byt nestabilny a znehodnocovat vodu....ale mozno vam to... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
Za rosy urcite nie, ale ak je velmi teplo, lepsie vecer. Vysoka trava travnik lepsie chrani pred vysusovanim a teplom. Preto v tychto teplach pouzite vyssi strih. Silny strih dost travu aj stresuje. Radsej casto a menej. Opacne ako u ludi, ktorym... celý příspěvek >
Hniloba plodů broskví, 6.7.2011
Teldor na jahody ma ochrannu dobu 3 dni. V zahranici sa vraj pouziva na moniliozu vo faze plodov. Neviem, kolko ma ochrannu dobu v zahranici na ine plodiny ale asi sa to da zistit.
Hniloba plodů broskví, 6.7.2011
...niekto odporucal myslim teldor, ktory ma OL len par dni a pouziva sa pri hnilobe jahod.
Džem z plodov mahónie cezmínolistej, 6.7.2011
Vraj su za surova jedovate - berberine, ci jak sa to vala ten alkaloid..., ale inak dzem je vraj viac zalezitost zvedavosti ako vynikajucej chuti. Videl som in English jednoduchy recept. One cup, cize jeden pohar plodov aj cukru. Plody... celý příspěvek >
Jak silne cerpadlo pro zavlahu?, 24.6.2011
Myslim, ze fi co vyrabaju komponenty pre zavlahu cerpadla bezne nerobia. O cerpadle Hunter som nepocul. Mam Gardenu tiez a niekolko rokov a je ok.
Jak silne cerpadlo pro zavlahu?, 24.6.2011
ak je to opbdlznik ci stvorec kupil by som 4-6 hunter rotator a slo by to na jednu sekciu.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 24.6.2011
Ono nie je ZnO ako ZnO. V sucasnosti sa vyrabaju nanomaterialy oxidov, sulfidov. atd, ktore maju naozaj vynimocne materialy. ZnO je dost hit, kedze tento oxid vykazuje polovodicove vlastnosti, v "nanoforme" ma o to zaujimavejsie vlastnosti.... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 24.6.2011
Oxid zinocnaty neobsahuje 99 percent zinku. Iba nejaka zliatina zinku resp takmer cisty kovovy zinok obsahuje 99 percent zinku.
Jak silne cerpadlo pro zavlahu?, 24.6.2011
nebude to tak easy! Najprv potrebujete poznat tlakovu krivku cerpadla, ///ci jak sa tomu hovori. Cize aky dava prietok pri danom tlaku. Napriklad vasich 4000 l/h je pri nulovom tlaku. Cize ak budete tlacit do postrekovacov tlakom 2 bary, bude... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika