Příspěvky uživatele - 60.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení názvu těchto trvalek, 9.9.2010 Obsahuje fotku
Prosím o idetifikací těchto květin.Myslím si, že ty dvě první bude oměj.Měla jsem objednané u zásilkového prodeje Boubelíky,3mně už kvetly dávno a tyto 2 na fotkách mají stále poupata a nerozkvétají.Dívala jsem se na Boubelíky na internetu a vypadají... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato cibulnatá květina?, 9.9.2010 Obsahuje fotku
Prosím, jaký je název této cibulnaté květiny?Vydrží dlouho kvést, začala rozkvétat někdy začátkem srpna a tak vypadá dnes.
Balkonová protěž Gipsy, 13.6.2010
Dobrý den, koupila jsem si balkonovou protěž, má být převislá, ale roste mi vzhůru? Vůbec nechápu proč, můžu to nějak změnit? Děkuji. Daniela Rybková
Zmrzla?, 19.5.2010
A ten výhon mám ustřihnout nebo ponechat? Děkuji
Zmrzla?, 19.5.2010
Dobrý den, potřebuji poradit. Mám loni vysazenou 0,5m vinnou révu a po zimě ji od spodu pučí jen dvě očka a zbylých 7 oček nahoru nic. Znamená to, že je zmrzlá? Nechat nebo vyměnit? Děkuji. Daniela R.
Kdy sadit vinnou révu?, 17.5.2010
Dobrý večer, chci se zeptat, zda ještě můžu i teď zasadit vinnou révu nebo je to už pozdě a mám počkat na příští rok. Chtěla jsem si ji během týdne koupit, ale nevím, jestli už není pozdě. Děkuji. Daniela Rybková
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika