Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimolez - kamčatská nebo jarní borůvka, 17.7.2013
Dobrý večer. V minulém roku se mi také ztrácely plody, ale náhodou jsem si všimnul ptáků jak doslova číhají na drátě a ve vhodnou chvilku se slétli a bylo sklizeno. Letos jsem si dal více pozor a občas jsem dal ke keřům něco dobrého kočkám. Pamlsky... celý příspěvek >
Zálivka česneku a cibule, 17.7.2013
Dobrý večer. Bydlím na horách a česnek jsem na  zkoušku nezáléval - je o poznání menší. Cibuli zalévám než si položí nať. Zdeněk 
Světlušky 2013, 16.7.2013
Zdravím. Pepo, tady se světluškám moc nedaří. Zdeněk
Světlušky 2013, 15.7.2013
Zdravím. Pepo, hásím že v 800 m.n.m. ve 22.23 hod. To začalo.  Bohužel jenom jedno světélko. Zdeněk  
Světlušky 2013, 12.7.2013
Zdravím. Pepo, na Šumavě zatím nic, ale před chvilkou jsem se řiznul o trámek do čela a najednou bylo světlušek jako nikdy předtím. Nyní již vážně- zatím nic. Zdeněk
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
poslední
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
předposlední
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
další
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
ještě jedna
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
další
Pochlubte se květinami, 12.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Neodolal jsem a také přikládám pár fotek. Jenom pro informaci i v 800 m.n.m. sa dá pěstovat krásno. Zdeněk
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 21.6.2013
Dobrý večer. Když jsem se v práci o svačině zmínil, že se nám do domečku nasěhovala kuna všichni rázem zmlkli. Potom mi jedem spoupracovník podal ruku a vyslovil upřímnou soustrast. Jo, kuna v domě je opravdové neštěstí!!  Věděl o čem je řeč.... celý příspěvek >
Brambory přihrnované posekanou trávou, 11.6.2013
Dobrý večer. Je to hračka. Zdeněk
Brambory přihrnované posekanou trávou, 10.6.2013
Dobrý večer. Trávu čerstvě pokosenou musíte nechat jednu sezonu tepelně vyblbnout /zahřívá se až na 70 stupňů /. Má to několik výhod. Teplotou se hodně zlikvidují semena plevelů a vyženete z pod budoucího záhonu brambor krtky a td. Také potlačíte... celý příspěvek >
Seříznutí špičky smrku - problém?, 10.6.2013
 Dobrý večer. Smrčky v živm plotu je nejlépe stříhat od podzimu do jara. Proč? Protože mají ukončený růst, lépe se stříhají a v zimním období je na tuto práci více času. Zdeněk
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika