Příspěvky uživatele - 146.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce na hrášku, 26.7.2010
Pravděpodobně se jedná o vrtalku zahradní. Je to drobná muška, larvy jsou beznohé a bezhlavé. Larvy dělají ty klikaté chodbičky. Listí otrhejte a spalte.  Péťa
Mravenci na záhonech, 26.7.2010
Mám ještě jeden přípravek na hubení mravenců. Musela jsem pro něj dojít na zahradu. DEFEAT ANT KILLER DUST, obal je stejný jako u Wanische. Je to modrý prášek, sypu jej všude, kde vidím mravence zalézat. Má více stranné použití. Lze použít na... celý příspěvek >
Je to šarka?, 25.7.2010
Je šarka jenom na švestkách? Může být i na jiných ovocných stromech? Dík za odpověď.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
Dělala jsem kdysi kandovanou dýni. Postup si pamatuji, ale recept nemohu najít. Je vynikající. Obalovala jsem jí po usušení v cukru, ale v pudinkovém prášku byla lepší. Snad někdo má recept. Jsem zvědavá, jak kdo jí zavařuje.  Péťa.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
Ano, barvu to má jako červené zelí. Není to polotovar. Mírně vychlazené to chutná jako salát. Když se přidá ocet, tak to může být čalamáda. Já ale zavařuji tak, jak jsem uvedla. Ještě doplním - obsah do sklenic jen plním, nepěchuji. Na 2 dávky... celý příspěvek >
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
Sůl se tam nedává?  Ještě přidám červenou řepu se zelím.  1kg červené uvařené řepy, 1kg zelí, půl kila cibule. Nálev - 12 dkg cukru, 1 zarovnaná lžíce soli, půl litru vody, 2 dcl octa. Zelí a cibuli nakrájím a uvařím v nálevu. Přidám... celý příspěvek >
Aká je to odroda?, 25.7.2010
Ano, dozrává v první dekádě srpna. Letos je to počasí všelijaké, takže víc neporadím.    Péťa
Choroba hortenzie, 25.7.2010
Nevím proč, ale foto mi nejde zvětšit.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
Ten rum tam být nemusí. Pokud nedáte 50% rybízu, tak nezapomeťe na kyselinu citrónovou. Mám jednoduchý recept na červenou řepu.  Na 1 litr vody přidáme 3 dcl octa, 1 lžičku soli a 100 g cukru. Lze přidat fenykl a křen. Bez křenu se jí... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 25.7.2010
Pěstuji Honzíky ve dvou barvách. Na fotce je pravděpodobně Kohlerie. Pěstuji jí již několik let. Snadno se pěstuje a množí. Mám toho na balkoně plné truhlíky. Ta vaše pravděpodobně už letos nevykvete, snad někdy na podzim. Na stonku u listu... celý příspěvek >
Škůdce na borovicích, 25.7.2010
Mohlo by se jednat o mšice korovnice. Tyto hálky už vznikají v květnu a červnu, jsou tam mšice. Na jaře jsou hálky zelené, v létě zhnědnou, pak zdřevnatí a zaschnou. Doporučuje se to odstranit a na jaře postřik. Snad to je ono.  Péťa
Pěstování lesních jahod na zahradě, 25.7.2010
Mám je také na zahradě, daří se jim v trávě a pod stromy. Na záhon jsem to nezkoušela, myslím si, že se jim tam moc dařit nebude. Vysadila jsem si na malý záhon jahody Rujana.  Péťa
Prosim o radu, 25.7.2010
Uřízněte asi 15 - 20 cm z vrcholové části a dejte do vody. Potopenou část zbavte listí, dejte na světlé místo. Během 14 dnů by se měly tvořit kořínky. Potom zasadíte do substrátu pro pokojové květiny, volte raději menší květináč. Až květina bude... celý příspěvek >
Aká je to odroda?, 25.7.2010
Nemohla by to být renklóda Ontario?  Peťa
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 24.7.2010
Děkuji, zkusím si udělat 1 dávku, ale bez česneku.  Dále dělám jemný kečup. 2 kg rajčat nakrájených, 250 g očištěných jablek, 250 g nakrájené cibule, 30 g soli, 150 g cukru a 4 lžíce octa. Rozdusím se solí asi 1,5 hodiny, studené rozmixuji,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika