Příspěvky uživatele - 209.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda HRX 537 HXEA, 29.1.2009
Asi pro to, že byl bowden mechanicky poškozen (vlivem otřesů se téměř prodřel o kovovou součást kolem které byl v těsnosti veden až na ocelové lanko) a vlastní lanko bylo na konci u převodovky roztřepené (jako by bylo přetržené).
Honda HRX 537 HXEA, 27.1.2009
Za právě uplynulou sezónu jsem tentokráte s 537-ičkou posekal celkem 18 ha  (loni 14 ha). Po počáteční již výše zmiňované lapálii se zapalovací svíčkou (Brisk pak jela celou dobu bez problémů) mi ještě později prasklo těsně pod ohybem... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 24.1.2009
Nevím jak u travních traktůrků, ale u pracovních strojů s pojezdem hydrostatem se do převodovky leje speciální hydraulický olej [např. OTH-P 1 - 3 (Olej Hydraulický-Převodový)].
Jou koupit sekačku na 2200m2, 20.1.2009
Viking patří mezi to nejlepší na trhu.
výběr tlakové myčky, 6.1.2009
ad 71.52 - ta 1/2" co mi přiváděla vodu k myčce měla nízký tlak (určitě ne 4 atm. ale kolik byl skutečný nevím).
výběr tlakové myčky, 5.1.2009
Já jsem běžně zásoboval myčku Karcher vodou z 200 ltr. sudu - sama si vodu nasávala 3/4" hadicí. Z vodovodního řadu 1/2" hadicí jí bylo málo, tak jsem to řešil napájením přes sud.
Zkušenosti s John Deere X540, 1.12.2008
Co se týká účinnosti sběru, jsou na tom oba systémy stejně (oba useknutou trávu spolehlivě dopraví do výhozového otvoru ). Otázkou je, jak účinný je transport tunelem dále do koše. Potrubí na Deeru je nepoměrně choulostivější na zahlcení... celý příspěvek >
Foukače a vysavače - elektrický nebo benzínový, 26.11.2008
Ad 219.77 - mám mj. v popisu práce na úklid od rúznorodého listí poněkud větší plochu s téměř totožným povrchem jak uvádíte vy a po několikaletých zkušenostech a laborování musím 100% potvrdit názor pána 67.226. Zádovým fukarem (vzduchovým... celý příspěvek >
malotraktor Kubota proti TZ,MT, 16.11.2008
Kuboty jsou obecně jedny z nejspolehlivějších strojů. Díly zajištěny místním zastoupením běžně na u nás jím prodáváné typy (ostatní též možno na individuelní objednávku po domluvě). Veškeré zboží Kubota lze získat levněji než v... celý příspěvek >
Aká kosačka je vhodná?, 14.11.2008
Já doma používám už 12 let ke své plné spokojenosti na členitou svahovitou zahradu 2400 m2 samochodku Castel Garden TDL 484 TR s motorem B&S Quattro 40.
Zahradní traktor sněhová fréza, 9.11.2008
A co by se dalo prosím koupit v zahraničí kvalitativně a užitkovostí lepšího (cenu ponechme stranou)?
Zahradní traktor sněhová fréza, 7.11.2008
Výborná volba , gratuluji a přeji příjemnou práci
sekačka R 434, 2.11.2008
Já měl taky černou svíčku sevřenou v nánosu sazí. Po výměně filtru vzduchu bylo vše OK.
Garancni prohlidka, 27.10.2008
Prohlídka stála 766,- Kč (broušení nože 60,-; olej 0,6 ltr. 99,-; vzduch. filtr 250,-; práce 357,-). Pokud však stroj na garnční prohlídku nedáte, tím okamžikem se zříkají případného záručního plnění.
Garancni prohlidka, 27.10.2008
Já dal rotační sekačku Honda na první předepsanou garančku s čerstvě nabroušeným nožem. Dle faktury si nechali zaplatit výměnu oleje, filtru a nabroušení nože. O ventilech ani čárka (pochybuji, že pokud je opravdu seřizovali, nenechali by si to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika