Pestovanie fuksie



zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?)
5.1.2010 22:12
ano jsem to ja... a tesi me vic, ze moje prispevky potesi.. nekdy to zkuste.. fakt to je nadhera..ale skoda ze jsem moc casu na udelani fotek nemela.. ale opravdu kdyz letos bylo celkem destivo, tak primo v zahrade meli tekunin dostatek a nestarala jsem se o ne... a kvetou lip nez v truhlicich na parapetech-.--
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 5.1.2010 22:12
ano jsem to ja... a tesi me vic, ze moje prispevky potesi.. nekdy to zkuste.. fakt to je nadhera..ale skoda ze jsem moc casu na udelani fotek nemela.. ale opravdu kdyz letos bylo celkem destivo, tak primo v zahrade meli tekunin dostatek a nestarala jsem se o ne... a kvetou lip nez v truhlicich na parapetech-.--
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 5.1.2010 22:40

To věřím, stejně jako sucho nemají rády když stojí ve vodě a to jim na záhoně nehrozí. Ale já mám zahradu na víc částí. Malou oplocenou zahrádku, aby mi tam nelezli psi, tam mám kytky a zeleninu. Pak louku, kde byl původně sad, ale předchozí majitel (státní statky) z toho udělal skládku šrotu, a manžel v tom úspěšně pokračuje. A pak mám terásku a dvůr,  který státní statky celý vyasfaltovali, a ten se snažím ozelenit ale tam všechno je v květináčích, kýblech, prostě jak najdu nějakou větší nádobu, tak něco zasadím. Takže ve stínu u domu na fuchsie neprší, měla jsem je v samozavlažovacích truhlících a rostly tak nádherně, že jestli jim bude vyhovovat můj sklep a vydrží, tak vím za co na jaře utratím peníze. Musíte mít hodného psa, že vám to nepošlape. Mně v létě kocour tak profackoval jednu vzrostlou fuchsii, že z ní zbyl jen pahýlek. Asi na něj zavrčela.

Moc zdravím Dana.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 5.1.2010 22:57
hodne psy mam ale kdyz jim to prekazi tak to jde take stranou,,, mam 5 psu.. 3 velke, co jsou venku a 2 male doma. no maji kazdy svou boudu a na vecer litaji po dvorku.. bydlim na statku nebo jak se to rekne.. statni statek nam vratili zabavene pole a tak maji vecer kde litat po oplocenem pozemku ale manzel jednou vetral a sundal mi nedavno rajcata s parapetu a jeden z velkych pejsku pustila dcerka domu a ony to neprezili... tak bych asi sklizela urodu do ted... no tak i to stane.. ale na zahrade kde jsou kvetiny, tak behaji jen mali pejskove a to mi i pohnoji.. a pres zimu tam behaji velci psi maji vzdy otrevrenou okrasnou zahradu,,, jinak pod vsechno pouzivam kravsky hnuj... a nepouzivam hnojivo, co se kupuje v obchode...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 5.1.2010 23:47

Já měla donedávna koně, tak já zas jen koňský. Ale růžím a plaménkům dopřeju cereritu a balkonovkam na jaře přidám dlouhopůsobící granule a pak už je nehnojím. Stejně bych pravidelně hnojit zapomínala. Z louky sbírám krtince, míchám je půl na půl se zkompostovaným hnojem a to dávám do nádob.  Svědčí jim to.

Musíte to tam mít moc hezké, určitě foťte ať se můžete pochlubit!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 6.1.2010 0:00
urcite vyfotim... ale ja zase shanim konsky hnuj.. letos chcu pestovat melouny.. na k.hnoji se puda zahriva a tak melounum prospiva... no k tomu foceni,,no letos no spise uz loni jsem chtela fotit zahradu a ruzne vypestky a ruzne kazdy mesic jak se to meni.,,,ale moje dcerka uz zacala pekne chodit po svejh a uz jsem se venovala jen ji... ale ted uz mi zacina pomahat se sazenim...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 6.1.2010 13:34
a co se tyce tech krtincu na loukach sbiram tak,,, jenze jsem to uz zase nestihla, ta zima je tak trochu divoka, vyberu si krtince treba pri nedelni prochazce dcerkou po louce, ze je manzel mi zase posbira v pondeli a ejhle snih a zase nic.,,, tato zima je fajna..jednou teplo druhy den snih... mala semnou stavi treba rano po snidani snehulaka a po obede se nemame na co podivat protoze snih roztal, ze jeste jsem zacla fotit... ale krtince jsou fakt dobra vec,,,tak dobre prokyprenou pudu nemam ani na zahone na zaleninu... ale pokud chcete mit pokoj na zahradce od hrabosu, zasadte tam řebřik kralovsky... ten smrdi dost.,,no popravde smrdi i mi kdyz kolem neho jdu ale zato pohled z okna je nadherny na tu kvetinu...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika