Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 17.11.2011
Tak s tím nelze jinak než souhlasit od prvního do posledního písmena! Mám tady i takové co vyžínají od dubna do listopadu a taky někteří používají HQ 235. Dnes však častěji buď Stihl FS 350, nebo Solo 140,142, nebo 154. HQ 235 a proto jsem se... celý příspěvek >
Mc Culloch 130, 17.11.2011
Takže začněme od tlakování. Namísto karbce se namontuje např. destička (těsně), s hrdlem, trubičkou pro hadičku od balonku, nebo jiného zdroje tlaku 0,5 atmosféry (mám stále tuto jednotku v hlavě a nebudu hledat převod). Namontuje se svíčka a utěsní... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 17.11.2011
Pardon, tu HQ 235 beru zpět, byla myšlena 335!
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 17.11.2011
Já bych také do lesa vyžínat se strunou tedy nešel ani omylem, ale HQ 235 bych si na tuhle práci vybral možná tak na 3 ary. To samé platí o STIHL farm řady. Paseky potřebuji mít vyžnuté a ne se u toho utrápit. Nosit odpovídající stroj na vyžínání... celý příspěvek >
Je Dolmar kvalita, 17.11.2011
Zdravím F.O.. Konečně někdo, kdo to tu napsal bez "postižení" značkou a emocí. Ono to je o prodejci vždy a u Dolmaru to platí dvojnásob. Napsal jsem k této problematice tady a nejen napsal a nejen tady, již hodně a nic se nezměnilo. Stále... celý příspěvek >
Mc Culloch 130, 16.11.2011
Zeptám se na pár drobností a po odpovědi se možná dobereme příčin. Pila má ještě kontaktní zapalování? Tedy pod setrvačníkem kladívko a kondensátor? Která těsnění jste vyráběl sám? Nastavil jste přesně vahadlo jehly karburátoru? Provedl jste tlakovou... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 15.11.2011
Zadavatel nebude stromolezec, ani ovocnář, takže i kdyby byl dřevorubec, "řezání nad hlavou" mu zase tak často nehrozí. Každý dřevař toho má za směnu celkem dost s pilou v normální poloze, natož nad hlavou! Je dobré pokud si každý kdo kácí... celý příspěvek >
Stihl 023, 15.11.2011
Předpokládám, že vzduchový filtr máte čistý. Pevně sedí na držáku a tak ani do karbce se nečistoty nedostávají. Takže první a zásadní potíže jste popsal již sám, je nutno zkontrolovat dodávku paliva do motoru. Tedy palivový filtr, stav membrán v... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 15.11.2011
Stando, těch chyb je tam mnohem více, ale jedno veliké plus je všechny převažuje a to, že si někdo dal tu práci, nafotil postup a umístil na netu! Za to mu dík.
Sezení na křovinořezu při jeho čištění, 10.11.2011
Proč by neměl vodu a třeba i s jarem přežít? Trávu před sekáním také nesušíte a co v ní je vody. Strunovou hlavu také můžete namáčet pro zvláčnění struny. Jen to "sezení" na trubce přenechte těm co si svého stroje neváží.
Ostřička řetězu, 10.11.2011
Dám sem odkaz na předváděcí akci PwS, tak jak ji dělají zástupci fi. z Písku. Pozorně si prohlédněte jak se řetěz tupí, jak se brousí a jak potom zase řeže!
Odlistnění, 7.11.2011
Dobrý večer! Prosím o radu : můžou se odlistnit staré odrudy jabloní? cca 30 let staré a pořád dobře rodí? Děkuji
Ostřička řetězu, 6.11.2011 Obsahuje fotku
Jani spíš bych řekl ti co mají oba palce do prava! A je jedno zda profík, nebo amatér . Tu předváděčku dělal Merkur? Jednoznačně byla udělána špatně! Jasně že to není o "říznutí do..", ale o přejetí, podržení špičky lišty na ploše kostky, podobně... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 6.11.2011
Jani, není to žádná "variace" na téma... a už vůbec někomu pomoci kdo neumí... Je to návrat vylepšené verze řetězu do těžkých podmínek přípravy paliva, výseku náletových dřevin např. podle žel. tratí kde je hromada kamení a pod. Pro profíka... celý příspěvek >
Startovací kolečko Oleomac 244F, 5.11.2011
Dotaz jste klidně mohl dát do vlákna "Historické pily". Máte veterána, ale poctivého, kovového a problémy s díly budou čím dál větší! Musel bych toho co mám ve sbírce rozebrat a porovnat. Jinak objednací číslo OM bylo 40.00133, průměr... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika