Příspěvky uživatele - 24.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který přípravek do kompostu?, 12.4.2011
Nikdy jsem žádný přípravek na urychlení zrání kompostu ani hlínu nepřidával. Od domácích zvířat a z trávy mám dost velkou produkci odpadů. Řeším to dvěma hnojišti, na jedno přidávám čerstvý odpad, ze druhého (staršího) odebírám hotový kompost.... celý příspěvek >
Kvetou moc brzo, 11.4.2011
NB, 10/4... meruňky jsou již odkvetlé, švestky a třešně kvetou, broskve začínají kvést, hrušně a višně jsou těsně před květem.
Soudek s kalvadosem ve sklepě s bramborami, 9.4.2011
Já bych to v žádném případě neriskoval. Jedině ve skle se šroubovacím uzávěrem. Jak velký sud máte? Nestálo by za úvahu udělat pálence vlastní sklep? Já jsem to udělal a nelituji.
Co z toho vyroste?, 9.4.2011
Pokud by se ujaly, roubovat by se nemuselo. Ale myslím, že u švestek není příliš velká šance na ujmutí a navíc jste řízky stříhal v ne příliš vhodném termínu.
Roubování za kůru - je už čas?, 9.4.2011
Já jsem ve výšce 180mnm, takže u Rezisty to určitě není nedostatkem tepla. Hodně lidí je nespokojeno se Zuzanou,  mě přijde celkem dobrá - ale to by mohlo být tou mou nadmořskou výškou. Tuto zimu jsem poctivě vyséval veškerá jadérka jablek i... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s určením rostlin, 9.4.2011
Paní Lído, ty slabé stonky, to je vinná réva. Moc vám všem děkuji. Květy jsou teď na jaře překrásné,  je mi až líto po tom trávníku chodit a sekat ho, ale ono to těm rostlinkám asi moc nevadí. Před deseti roky rostly jen při zdi a u plotu a... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Sedmý a poslední.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Šestý.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Pátý.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Čtvrtý.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Třetí
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
druhý obrázek.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Pane Jančo, máte pravdu. To je tak, když se spěchá a vloženou fotku si po sobě nezkontroluji. V pc je to velké dost, ale po vložení na server se to nějak scvrklo... Posílám ty fotky raději samostatně.
Kdoulovec, 8.4.2011
Už je skoro pozdě. Přesaďte ho co nejdříve, s co největším balem. Mě už kdoulovce týden kvetou.
Prosím o pomoc s určením rostlin, 8.4.2011 Obsahuje fotku
Já se připojím k prosbě o určení rostlin. V trávníku i záhonech se mi každé jaro objevuje stále více kvítků. Něco je zřejmě pozůstatek po předchozích majitelích, něco asi zavlekli ptáci a vítr.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika