Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněhová fréza Husqvarna, 16.2.2010
K té cestě posypané drtí:  budete muset "vychytat" úklid první várky sněhové nadílky. Vždy je lepší nesnažit se plochu vyčistit naprosto dokonale "dosucha" -naopak je lepší ponechat malou vrstvičku sněhu, po které při každém... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 15.2.2010
Pokud už jste se rozhodl pohybovat se v dané cenové kategorii, vybírejte mezi Jonseredem a HQ. Při podrobném zkoumání výkonů, výbav,ovládacích prvků, komfortu,cen velikosti kol a dílenského zpracování je to vcelku jasná volba. Pokud nevyužijete... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 7.2.2010
Vzhledem k tomu, že se frézy vyrábějí na zimu vždy předchozí léto a taky vzhledem k průběhu letošní zimy se Vám může lehce přihodit, že si třeba počkáte až na příští jaro. Pokud se Vám sesune velká vrstva sněhu z větší výšky a při teplotách nad nulu... celý příspěvek >
Živý plot - rdesno, břečtan, 7.2.2010
  U kari sítí je pevnost daná průměrem jednotlivých drátů a velikosti ok, pochopitelně také kvalitou upevnění ke "sloupkům".U masivnějších provedení není nejmenší problém, jsou ale dražší a těžší než ty tenké.
Sněhová fréza, 2.2.2010
Ona je na trhu velká spousta fréz, ale když je trochu po strojařsku proklepnete tak zjistíte, že HQ/Jons jsou fakt bytelné a promyšlené. Pokud vynecháme z porovnávání čistokrevnou "čínu",dostáváte za svoje peníze kus stroje. Příjemné je to... celý příspěvek >
Sněhová fréza, 2.2.2010
Dobrý den Jirko Suchý. To, co píšete mě zajímá. Jonsered 2106 používáme v práci 2 roky a v případě potřeby se na něm střídají 3 lidé. Neumíte si představit, co vše musel zvládnout, až na občasné ustřižení šroubů šneku při nárazu na překážku žádná... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Nevím, jestli tomu vůbec někdo uvěří, ale uklízel jsem sníh !!!  
Nikasil u dvoutaktu, 22.1.2010
Nahlédněte pozorně do návodu k použití zcela běžných moderních automobilů evropské produkce, bez vyjmenovávání značek upřesním pouze např. některé výrobce tzv."německé kvality". Tento údaj spotřeby oleje je zde výrobci alibisticky... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek, 6.1.2010
Tedy pokud máte na mysli traktůrek 4-kolový, vymyslela jste si v podstatě neexistující ideál českého amatérského "kovozemědělce".  Neexistuje stroj, který by sekal a dále zpracovával trávu na sušení a současně sekal a sbíral trávu... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 2.1.2010
Ten problém za Vás tady na tomto serveru nikdo nevyřeší. Záleží přeci na tom, jestli Vám osobně více vyhoví zcela plynule regulovatelná rychlost pojezdu podle sklonu pozemku, Vaší nálady a kondice a hlavně dle hustoty a výšky trávy. Posuďte sám, jak... celý příspěvek >
Skladování česneku - poraďte, jsem začátečník, 25.12.2009
Z vlastní zkušenosti :  česnek i cibule - sucho a chladno, čili klasická vesnická větraná spíž. Použitelnost některých CS specifických odrůd česneku bez problému rok!! Mráz nebude pro cibuli úplně ideální prostředí, v čem je vlhkost.to... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 16.12.2009
Chce se mi napsat: " tak po ní koukejte dál  ". Proč svůj dotaz nedáte pod samostatný název vlákna? Nebylo by lepší toto vlákno nechat pouze pro značku, kvůli které bylo založeno?
Vodní gril, 16.12.2009
Tak teď nevím. Váhu jsem vyčetl z návodu, který mám před sebou ale po Vašem příspěvku jsem si šel celý gril "potěžkat" a musím Vám dát za pravdu.Je velmi lehký. Prostě přenášení není žádný problém. To rozložení je ale tak, jak jsem psal.... celý příspěvek >
Vodní gril, 16.12.2009
Pokud se bavíme o výrobku Limes V45 tak celková hmotnost je 17kg, přenášení je díky dvěma "uším"na boku pláště snadné. Celý gril lze lehce rozebrat na díly/topeniště s nohami, plášť grilu, rošt,smaltovaný lavor na vodu a víko.
Kladivo Fiskars 5Kg, 6.12.2009
No právě, že je ten plast dnes všude a není plast jako plast. Osobně jsem viděl skutečně směšnou výdrž kladiv na plast.násadách do uvolnění. Většinou se jednalo o polský původ. Pokud si zájemce o kladivo neumí vyrobit, popř.upravit dřevěnou násadu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika