Příspěvky uživatele - 224.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.12.2008
Zdravím 22430. pila je uchycena za ty dva šrouby, co drží krytku řetězu.původní matice jsou nahrazeny dlouhou maticí se závitem, přez kterou se přichytí pila k pojezdu a pak se použijí origynál matky k přichycení. Na podélný řez se prodává speciální... celý příspěvek >
Logosol Stihl 660, 23.12.2008
Jardo-a kolik váží ta tvoje pila-a kde kupuješ pilovej pás?,a za kolik??
Udírna - návod, 13.12.2008
Drobku 2 Ty jsi umělec!!! Jak jsem to shlédnul, už mám hlavu plnou chutí... hned bych se do toho pustil.tady je moje udírna..ale prázdná..
Muchovník, 10.11.2008
Diky za odpověď, ještě 1 dotaz, jak se stříhá v prvních letech po výsadbě? Fany
Muchovník, 8.11.2008
Je potřeba muchovník chránit 1,rok před mrazem? Jakou chuť mají plody?Je opravdu dobrý?Proč ho skoro nikdo nezná?Děkuji, Fany.
Pupinky v motoru, 2.11.2008
No tak to je něco.Ještě jsem se do válce nekoukal-ale mrknu se tam a dám vědět.
Stříhání borůvek, 22.10.2008
  Prosím pana Vysloužila o sdělení zkušeností s muchovníkem, na jaře jsme ho zasadili. Má skutečně tak dobré plody, jak píše p. Starkl? A kdy začne plodit? Kanadskou borůvku podle zahrad. firmy, která je pěstuje, je třeba stříhat po skončení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika