Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 12.11.2008
Pravda, slimaky a riasy su zatial krmivom najdostupnejsim.
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 12.11.2008
Uz to tu niekto na fore spominal, Koi su vecne nenazrante ryby, kolko ich budete krmit, tolko zozeru. Nie su moc vhodne do beznych zahradnych jazierok. V Japonsku maju v parkoch jazera s koi, ktore chodia krmit male deti. Asi 2 m od prehu do vody sa... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 11.11.2008
Pan Hrkal, vazim si Vas z 2 dvovodov. Ze ako profik uprimne radite nam amaterom a ze "priznavate farbu" inymi slovami, ze si nerobite reklamu pod anonymnym nickom. Ale uprimne Vam poviem ako profikovi, ktoreho technika okolo jazierok... celý příspěvek >
jak přezimovat kalu?, 11.11.2008
Presne toto ma trapi....ani nie sposob, ale ako ju... Pochopte, pred dvomi rokmi nam dala suseda za pol vedra hluz. Pred rokom boli dve vedra a teraz 4 velke desatlitrove! Ako prezimovat kalu?  Juro
znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 10.11.2008
Taketo hmoty vedia byt dost drahe. Pisete s kamienkami, hm... asi tam bola riadna vrstva tej zivice. Najma ak ide o velku plochu a hrubku vrstvy zaroven to moze byt drahe. Ak sa aplikuje tenka vrstva to moze byt zrovnatelne cenovo s inymi... celý příspěvek >
Domácí šunka, 10.11.2008
maso mlieko... to nie je kosher
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 10.11.2008
Necham sa poucit. Ten parameter nepoznam. Tak aky je rozdiel v prietoku na m2 pre 10000 husich krkoch: a. v rašlových pytlích b. když Vám volně plavou
čerpadlo na průtok 2000l/hod, 10.11.2008
Tazko sa vyjadrit a porovnat "realne" vykony cerpadiel. Tie papierove porovnat tiez tazko, pretoze cerpadla radu "pro" (od rovnakeho vyrobcu) su na tie najvyssie vykony. Porovname neporovnatelne. Ale skusme to:  Nautilus... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 10.11.2008
Ak reagujete na moj prispevok (filtracne jazierko), tak voda pada z hadice do rury 25 cm priemer, prechadza spodkom rury kde sa filtruje ide von z rury a vzlina hore vo filtracnom jazierku. Voda nema takmer ziaden odpor a vsetko zvladne... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 9.11.2008
OK, ako hobby to beriem, ale ako som spominal vyssie, existuje jednoduhsie riesenie ako skladat zlozite filtre. A mozno aj lepsie a krajsie riesenie. Ja by som filtre nemal ani kam dat. Myslim si, ze pri velkej korenovej cisticke sotva treba... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 9.11.2008
Kupujete sadbu zemiakov, alebo jednoducho pouzijete zo starej urody? Juro
Doma dělané filtrace, prietok cerpadla, 9.11.2008
OK, ja to tiez napisem ludovo. Ide o ekonomiku. Neplatit za big toys, ak ich nepotrebujeme.  Kupme si napr. pekne lekna, alebo nieco uzitocne co nam spravi radost. Neminat drahocenny cas nad vymyslanim priechodiek do sudov. Radsej si... celý příspěvek >
čerpadlo na průtok 2000l/hod, 9.11.2008
Pan Hrkal pisal: "Řadu Pontec i čerpdla Pondo také vyrábí Oase - je to taková hobby třída, není to sice nějký technologický zázrak, ale je je levné, a relativně drží....Horší by bylo chtít od těchto čerpadélek něco víc - s tím si bohužel poardit... celý příspěvek >
jak sázet česnek, 9.11.2008
Otazka: Ako moze sulka popalit cesnak ak sa pouziva proti hadatku. Je sulka proti hubam pouzivana vo vyssich koncentraciach? Inak ja ako chemik davam prednost skodlivym latkam, ktore zapachaju oproti tym, ktore su bez zapachu. Takto mozno... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 9.11.2008
Skvele je mulcovat travou v lete. Vtedy aj najviac rastie (ak je zavlazovana) preto je jej niekedy az prilis vela. Netreba ju predsusit. Urobit malu vrstvicku mulcu, povedzme do 5 cm, ale vzdusnu. Podmienkou je predpoved pekneho pocasia. Trava za den... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika