Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 136 přidřená, 20.12.2015
Tak jsem včera provedl zkoušku v reálu.Pila jede výborně i při větším zatlačení při řezu nemá tendenci zastavit-jen když je zahřátá tak se zvedne volnoběh a řetěz je v pohybu což není dobře.Pokud bych snížil otáčky tak bych jí za studena... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 19.12.2015 Obsahuje fotku
Přidávám foto po renovaci.Vyčištěná, nová lišta, řetěz,oprava motoru+náplně, malinko doštelován volnoběh(původní byl v celku dost vysokých otáčkách)
Husqvarna 136 přidřená, 16.12.2015
Dnes jsem provedl složení.Před montáží jsem namazal veškeré ložiska olejem Husqvarna co se mísí s benzínem(samozřejmost).Plochy víka jsem natřel tmelem na motory a převodovky.Na odměření vzdálenosti mezery jsem mezi cívku a magneto  vložil papír... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 15.12.2015
Nikde jsem nepsal o klepání pístu do hlavy, pouze to zde bylo ve vláknu zmíněno od hosta.Víceméně dnes jsem přeleštil válec(minimalizovány znatelné rýhy) zarovnal píst(jemně) a přebytečné části na něm.Následuje čekání na pístní kroužek(origo) a... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 13.12.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes rozebral Husqvarnu 136 abych zjistil stav pístu a válce.Pila je zakoupena přes internet za 800 kč.Píst je mírně chycen na straně výfuku, válec vypadá v pořádku, vačka a ložiska taktéž.Provedu tedy zaleštění pístu + nový pístní... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 20.11.2015
Také používám ventilátor na roztáhnutí, ale chci to vyřešit jinak abych jej nemusel použít.Poslední má varianta bude vymlátit kameninu, nasadit ocel kouřovod kde docílím i většího sklonu a pak se uvidí.Víceméně při zapálení je tah obrácený(výfuk) a... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 20.11.2015 Obsahuje fotku
No ono přísun vzduchu je z hora, ale přes vzduchový kanálek a ve finále je vlastně ze spodu pod rošt
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 19.11.2015 Obsahuje fotku
No tak při víkendovém uzení jsem měl v celku problém s vyhřatím udírny.Koncepce ohniště v zemi je špatně a v příštím roce budu muset volit variantu nadzemní s tím že bude ohniště ze šamotek vedení opět kameninové nadzemní obložené cihlami.Jen se chci... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 25.10.2015 Obsahuje fotku
Tak se mi včera podařilo rozjed uďák.Teď laboruji nad tím jak dostat teplotu víc jak na 65 °C
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 18.10.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes dofinišoval. Dřevo smrk palubka 1,9 tloušťka, latě 3x5 spojovací materiál na latě vruty do dřeva na palubky kolářské hřebíky.Na střechu hodím šindel jinak nebudu natírat ničím.Příští víkend se pokusím zatopit a uvidíme jak se bude... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 13.10.2015
Mám dotaz ohledně spojovacího materiálu.Příští týden skládám boudu s palubek. Na konstrukci použiju vruty. Na palubky mám dilema jestli použít vruty nebo hřebíky, vruty údajně časem prasknou vlivem pnutí dřeva.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 5.9.2015
Začínám pomalu navrhovat celou konstrukci jen bych se chtěl zeptat jestli je reálné udělat ohniště tak aby se dřevo vkládalo z hora(otevřu kryt-vložím palivo a zavřu),ohniště bych chtěl mít zároveň s pozemkem.Má představa je, že horní kryt ohniště... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 1.9.2015
To je pravda-je to blbost.Udělám klasiku s předním
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 1.9.2015
Také uvažuji o stavby udírny, ale spíše z horním plněním páč bude velká 600x600 na výšku 700. Jen nevím jaké jsou výhody přední plnění a horní, jen vím, že s předního lze uzené pěkně vytahovat postupně a u horního bych musel vytáhnout horní patro a... celý příspěvek >
Oříznutí Lískáče, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Na zahrádce mi přerostl Lískáč. Ořechy jsou popadané a vesměs děravé po červech.Chtěl bych jej zkrátit do výšky střechy chatky.Lze to nějak provést?neublíží to stromu.Po prořezání mi spíše zůstanou velké kmeny.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika