Příspěvky uživatele - 46.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Signum proti chrastovitosti a hrdzi, 14.3.2019
Dobrý deň ako striekate prosím marhule postrekom Signum proti monilioze, priamo do kvetu ako je písané v návode? Alebo pred a po odkvitnuti..ďakujem
Xenia, 4.10.2018
Ďakujem pán Ivan
Xenia, 4.10.2018
Ďakujem vám za radu to by som rád vyskúšal, haldal som ju pod názvom vienska ale nič som nenašiel..ma táto hruška ešte aj iné pomenovanie?
Xenia, 3.10.2018
Ďakujem vám..myslíte si že s abate fetel by mohol byť problém v 450 mnm?
Choroba hrušky, 3.10.2018
Niečo podobné som mal aj ja..zasadil som ale brezu ktorú som vykopal v lese bola oslabená..mala pár lístkov..neskôr uschla a sa zlomila..a vnej som.nasiel toto..z toho sa potom vyvíjajú zrejme.take tmavé chrobáky niečo podobné ako tesarik ale je asi... celý příspěvek >
Xenia, 3.10.2018
Aké máte prosím k Novembre opelovace..mám okolo nej konferenciu, lukasou,clapovu opeli ju jedna z týchto odrôd?najviac mám asi konferencie Ďakujem
Jofela, 2.10.2018
Môže ublížiť jofele v čase dozrievania mráz cca -2 stupne?
Švestka Topfive, 26.9.2018
Škoda že topfive sa na myroblane nedá už nikde kúpiť
Joganta nr.7184, 25.9.2018
Mal som na mysli Jomácí švestku. Peter
Jofela, 24.9.2018
Ale ako tak pozerám, ta Jofela si drží stále svoju slávu u pána Fialu aj po 4 rokoch
Jofela, 24.9.2018
Ťažko je sa rozhodnúť..gabrovsku by so nahradil možno haganty nechám
Jofela, 24.9.2018
Myslím že táto celá.diskusia vykopala už hodne stromkov... taktiež plánujem na jeseň vykopať 4 trojročné gabrovske a nahradiť ich jofelou a 3 haganty nahradiť jogantou... Len dúfam že je to lepšia voľba Peter
Výsadba orechov, 24.9.2018 Obsahuje fotku
Žiaľ niesom doma momentálne a jedinú fotku čo mi z domu poslali mám túto Peter
Výsadba orechov, 23.9.2018 Obsahuje fotku
Sadil som orech Mars 20 ks na jesen spon 9x9 m vraj dostatocny... poloha 450 mnm po prvej zime vymrzli trochu potom sa prebrali.. foto 3 roky po vysadbe par orieskov..jamy som kopal bagrom 4 mesiace pred vysadbou, daval som ulezany hnoj, siran... celý příspěvek >
Maliny - osvedcene odrody 2018, 23.9.2018
Aj ja som sa prave rozhodol ze asi zasadim iba letne GLEN AMPLE.. cital som niekde ze je nejaky novy krizenec s odrody GLEN AMPLE prikladam video - vola sa OCTAVIA ale skusenosti su zrejme iba v rusku a polsku, u nas som nenasiel ani vela obchodov co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika