Příspěvky uživatele - 161.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň v ořechu, 4.10.2019
Marie, to, co popisujete nemusí být plíseň-je to na venkovní, nebo vnitřní straně skořápky-i ta lepkavost? SPCH
Rajčata 2019/2, 3.10.2019
- dík za vysvětlení. A kdyby se před spařením velmi ostrým nožíkem slupka nařízla? Se zájmem, SPCH.
Rajčata 2019/2, 2.10.2019
Rychle to jde přes cedník na těstoviny a pak polívkový, SPCH.
Dlouhá stěna plotu, 2.10.2019
Kubad přiznává nulovou zkušenost, já mu nezištně radím, aby buď připravil něco sazenic navíc, nebo aby si na uvažovanou operaci zjednal profíky, kteří za úplatu jeho záměr zrealizují. SPCH
Jak nechat dozravat tykve mezi sklizni a uskladnenim, 1.10.2019
Bříškem nazývám tu část, na které tykev ležela-většinou je plochá, méně vybarvená, slupka tenčí. Taky když plod rostl na holé zemině, bývá více znečištěn, než takový, co byl podložen netk.tex., dlažkou, trávou... Přesun z venku pod stříšku uskutečním... celý příspěvek >
Kurice nechteji do kurniku, 30.9.2019
Kutilovi-nejde nějak zabránit těm ptákům, aby se na strom nedostaly? Viděl jsem nedávno dokument na ČT o obecním chovu slepic ve voliéře na travnaté ploše na sídlišti-snad v Ostravě- lidé jim mají nosit zbytky, dotazovaný klouček prý donese slupku od... celý příspěvek >
Smiřické vzácné, 30.9.2019
Jeho krása spočívá snad v jinakosti, chuť velmi dobrá, nezaměnitelná, osvěžující, jazyk šimrající kyselinka-jedno z pěti mých nej-další čistecké lahůdkové, ontário, topaz a jonathan. SPCH
Jonathan, 28.9.2019
Boží! Já, bytostně nezáludný, přející člověk mám malinkou obavu, že Vaše poslední věta u někoho vyvolá křeč žlučníku. Mít to k Vám blíž, přijdu se po dovolení na Vaši zahradu zvěčnit s celou familií a dobrými sousedy též. SPCH
Javor platanoides výsadba v prosinci, 28.9.2019
! Existuje varianta domácího porodu a předchystaného vysazení-stromek v jámě a zbývá přisypat poslední lopatku zeminy, která je v pohotovosti na verandě. Pak by se to dalo zvládnout i při kroku vratkém a oku vlhkém. Větší míru korelace by mělo, kdyby... celý příspěvek >
Jonathan, 28.9.2019
Přes ret nejde hles, duše má má ples, v oku z jablek lesk jak blesk! Po zasloužené chvále dotaz: pane Ivane, i ty plody v bedýnkách jsou pro foto nějak naleštěné, nakropené, či se lesknou přirozeně? Ty naše jsou letos velmi vydařené, ale okolní... celý příspěvek >
Jak nechat dozravat tykve mezi sklizni a uskladnenim, 28.9.2019
Já mám plody různých tykví, které jsem sklidil před 14i dny vyskládané na políčku po nakladačkách-černá netka-díky tomu jsem byl v klidu při nedávných mrazících, na ní dř.palety, na nich ty plody v jedné vrstvě s několikacentim.rozestupy a-co je... celý příspěvek >
Javor platanoides výsadba v prosinci, 28.9.2019
Konvalinko, zadavatel uvádí, že jde o rozměrnější výpěstek, jaké jsou v místě uvažované výsadby podmínky nezmínil. Že je tam u Vás technicky popsaná nez.hl. je něco jiného, než to co se na různých místech v různých datech reálně odehrává... To,... celý příspěvek >
Javor platanoides výsadba v prosinci, 27.9.2019
Konvalinko, na podzim usíná vršek stromu-nadzemní část, zato v zemi-v nezámrzných hlubinách se dějí věci! SPCH
Ginko biloba, 26.9.2019
I já se hásím k těm, na které má zatím občasné užívání tabl.z této zázračné rostliny pozitivní účinek-není mi totiž příjemně, když si nejsem sekundu po provedení důležitého úkonu jistý, že jsem tento vykonal. Příkladem je zamčení domu či vozidla,... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 25.9.2019
Bohužel to nedoložím fotkou, ale u nás okolo Kroměříža mimo jabloní lehce nakvétají i švestky, mně celoročně vlas i vous! SPCH
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika