Příspěvky uživatele - 107.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi zazimování, 13.11.2017
Pořád marně přemýšlím, jak to chcete sundávat z té opory. Já má větve k kiwi ovinuté na opoře tak, že bych je rozhodně nesundal
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 9.11.2017
Nebudem řešit, komu panbůh nadělil dar vydělat víc peněz. Já když měl bazén 7m3, nasypal jsem pytel se 40kg soli z oceánu, ne chemické, filtrace s lepší nápní a fakt jsem celou sezonu nemusel dávat žádnou další chemii. Bazén byl používán každodenně,... celý příspěvek >
Jablko cervene zihani, svetla naruzovela duzina, ruzovy stavnaty most, 3.10.2017
dobrý den, četl jsem tady příspěvek ohledně moštování a vhodných odrůd. Vzpoměl jsem si na dnes již dávno pokácený strom, bohužel nevím jaká odrůda to byla. Mohli by jste mi prosím pomoci poradit, dát pár tipu podle mých indícicí. Chápu že bez... celý příspěvek >
Jabloň (mošt), 3.10.2017
musím potvrdit dobrou zkušenost s moštem z odrudy Spartan, navíc sťáva je krásně narůžovělá. Existijí i jiné odrůdy jablek co dávají narůžovělou šťávu?
Kustovnice = goji, 26.9.2017
Tak to jsme na tom zhruba stejně. Za syrova maximálně tak pět kousků. Takže za mě za čerstva jen pro odvážlivce. :-) Ale chutě jsou různé, třeba to někomu může chutnat...
Ostružina Karaka Black, 12.9.2017
Tahle ostružina mě taky moc láká, chtěla bych vás proto poprosit o aktuální informace ohledně jejího pěstování. Jsou ty plody fakt tak velké a chutné? A co mrazuvzdornost? Kromě toho bych se chtěla zeptat obecně k ostružinám: Myslíte, že je lepší... celý příspěvek >
Půdopokryvné trvalky pod stromy, 8.9.2017
Poraďte mi prosím, kolik sazenic těch půdokryvek (mochniček, kakostů nebo barvínků) pod jeden keř / strom tak zasadit. Např. pod ibišek syrský. A jak daleko od keře / stromu? Děkuji.
Kiwi Samec nebo samice?, 8.6.2017
Přesně tak jsem to udělala i já. Vysadila jsem letos Issai, Vitikiwi a Kokuwu (všechny by měly být samosprašné) a k nim ještě jednoho samečka jako bonus :-)
Puma Extra, 6.6.2017
Dobfrý den - nevíte zda se ještě někde dá koupit PUMA EXTRA v nějakém rozumném balení ca do 1 litru? (ze všech obchodů je tento produkt již stažený z prodeje). Díky za rady... :-)
Keříčkové rajče Šejk, 25.5.2017
kvuli plisni je vhodne pestovat pod pristreskem, folii. Je to takova kecupova odruda.
Proč pupeny neraší, 23.5.2017
asi pupeny vymrzly, mam srovnani v Jicine u domu, castnecne pod strechou. Behem zimy tady bylo snehu az az, pri ocekavanych mrazech jsem prikryl folii, k zadnemu zaschnuti, namrznuti nedoslo. Tedy bud je odruda mrazuvzdornejsi nebo pomohla folie (v... celý příspěvek >
Chmel japonský, 19.5.2017
Připojuji se k dotazu.  Na začátku dubna jsem do květináčků na parapetu vysela semínka chmele japonského (od Sema) s tím, že je po zmrzlých přesadím ven, ale nemám co přesadit. Nevzešla mi ani jedna rostlinka. Nevíte, co jsem udělala... celý příspěvek >
SEMO - cenzura, 5.5.2017
Mám stejnou zkušenost. Ticho po pěšině...
Zeleninový ráj - skleníky, 2.5.2017
Připojuji se k dotazu. Také by mě to zajímalo. Nabízený skleník vypadá dobře, ale nikde se mi bohužel zatím nepodařilo najít žádné recenze (firma existuje, zdá se, teprve od letošního roku).
Vyrostou jen děložní lístky a pak nic, 18.4.2017
Taky se mi to párkrát stalo. Už se nerozjely :-(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika