Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Redhaven, 5.8.2019
U mne v HK byla RH letos přes pořádné protrhání plody obalená a byly nádherně vybarvené a velké. Už je téměř otrhaná (zbývá asi třetina), plody se "jen pijí" . Podělila jsem rodinu, sousedy a kamarádky...     Lída      
Nemoc?, 4.8.2019
U té první fotky mne napadlo, jestli na vodou pokropené listy nesvítilo ostré slunce a nespálilo je, ale ta druhá fotka vypadá jinak...           Lída
Letní řez růže florentina, 3.8.2019
U pnoucích růží se snažím hlavní výhony netáhnout svisle, ale pokud možno šikmo nebo i část vodorovně, pak nasazují boční výhony, na kterých kvetou. Nový výhon ROZHODNĚ NESTŘÍHAT (proč???), ale pokud je ještě měkký, táhněte ho vyvázáním na stranu do... celý příspěvek >
Jak správně ostříhat odkvetlé trvalky?, 3.8.2019
Nevím, jak to dělají ostatní. Já odstřihuji jen květy, zelené stonky nechávám, odstřihuji je teprve, až zaschnou - s výjimkou listopadek, ty nechávám přes zimu celé i suché a stříhám je teprve až... celý příspěvek >
Pomoc s určením rostlin, 1.8.2019 Obsahuje fotku
Rudbeckii laciniatu Goldquelle na zahrádce mám (teď zrovna měří přes dva metry a je v plném květu), ale připadá mi, že má jiné listy, než 2).   Lída
Český název pro Osteospermum, 27.3.2010
Nám už osteospermum kvete asi měsíc, měli jsme ji přes zimu doma za oknem, kde se ji dařilo, ted ji opět až do podzimu vystrčíme ven.
Rostliny vhodné do stínu a vlhké půdy, 27.3.2010
Já bych zasadila bohyšky, bergenii,plicník a kapradiny, myslím si, že všechny snesou stín i vlhko a zároven jsou všechny moc dekorativní, já sama je mám všechny ve stínu a jsou moc krásný a bohyška, plicník i bergenie pravidelně každý rok... celý příspěvek >
Odstranění strarého bezu, 26.3.2010
Děkuji všem za tipy, jak odstranit starý bez.Zvláště ten tip od Wimpiho je sice asi dost fyzicky náročný, ale věřím že to jde.Ten tri s teplou vodou je pro mě bohužel nemožný, nebot nemám možnost dojít s vařící vodou na zahrádku.Tak jsem nejdříve... celý příspěvek >
Český název pro Osteospermum, 26.3.2010
Podle mého názoru je dvoutvárka letnička a osteospermum se pěstuje jako trvalka, my máme osteospermum už druhým rokem, krásně kvete i letos.Dvoutvárku musím každý rok vysévat znovu.
Odstranění strarého bezu, 17.3.2010
Nemůže mě prosím někdo poradit, jak mám odstranit bez, který mám na zahradě?Má hrozně silný kořeny, zkoušeli jsme ho vykopat krumpáčem, ale roste u zdi domu a bylo to nemožné.Zkoušeli jsme ho úplně dole přeříznout motorovou pilou, ale také... celý příspěvek >
Dosny, 16.3.2010
já jsem dala narašit dosnu už v polovině února a až před pár dny mě začala rašit.
Už vám taky kvetou krokusy?, 1.3.2010
Mě už také každým dnem vykvetou.Sázela jsem je na podzim a budu je mít na své zahrádce letos poprvé, tak se moc těším, ale vyrašili mě všechny cibulky co jsem zasadila, tak mám radost.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika