Příspěvky uživatele - 173.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc u určením, 30.9.2017
játrovka
Papriky pro 2017, 30.9.2017
Veškeré zralé přebytečné papriky usuším a pomelu.V čem by Ramiro mělo být vyjimečné? Nebo se dají nakrájet a zamrazit nebo zavařit do čalamády apod. Jen nedozrálé papriky dávám zvířatům, ty jsou hořké. Tlustostěnné papriky je možné nechat... celý příspěvek >
Jedovatý pavouk?, 3.8.2017
křižák pruhovaný
Paraziti v bazénu, 1.8.2017
Spinochordodes tellinii?
Žravý hmyz na habru, 1.8.2017
Já teda nevím, ale není to larva žluté berušky? Zadejte do googlu - obrázky: Psyllobora vigintiduopunctata larvae
Broskve a nektarinky ze semena, 23.7.2017
Nemůžou ani dosáhnout kvalit originálu když je pěstuji v Česku (jiné teplotní podmínky). Nevěřím, že by to zvládly i ty originální stomky. Ohledně očkování - vitalitu to nezhorší, ale pokud očka nemám tak ten stromek nenaočkuji. Sázím si pecky z... celý příspěvek >
Broskve a nektarinky ze semena, 23.7.2017
Stříkáme jak proti kadeřavosti tak proti monilióze. Žlutomasky i po postřiku mají na některých listech kadeřavost, bělomasky ne. U nás je největší problém s monilií a apoplexií. Tam se mi zdá, že semenáče broskvoní jsou mnohem odolnější (neřežu je na... celý příspěvek >
Broskve a nektarinky ze semena, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Já jsem taky amatér, broskvoně z pecek neočkuji a plody se ve většině případů blíží originálu. Tady je semenáč z bulharských broskví - bez očkování. S broskvemi, co se semenáčů týká není problém. Kvalitní meruňky z pecek se ale podaří jen tak z... celý příspěvek >
Broskve a nektarinky ze semena, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Nejde to moc vyfotit, máme zarostlou zahradu. Takhle ty semenáče pak vypadají až trošku povyrostou.
Omylem vystipana kerickova rajcata Rio grande, 22.7.2017
Není to rajče Ildi? Foto
Uvadání melounů, 20.7.2017
Jestli to bylo uvadnutí naráz celé rostliny tak jedině zkontrolovat kořeny. Nemusí být poškozené jen od hryzců, myší, krtků, pod netkanku se schová spousta hmyzu a menších škůdců.
Uvadání melounů, 20.7.2017
Melouny stříkám začátkem července Rovralem. Každý rok chytají černou hnilobu ve stejnou dobu. Bez postřiku se u nás pěstovat asi nedají (Brno).
Broskve a nektarinky ze semena, 19.7.2017
Na podzim z broskví, které chci rozmnožit, vyndám pecku a zasadím ji do většího květináče. Ten zapustím celý do půdy. V létě příštího roku pecka vyklíčí (a nebo taky ne). Průběžně zalévám jako zbytek zahrady. Ty stromečky, které se mi líbí, nechám... celý příspěvek >
Jahody choroba?, 19.6.2017
Není to nějaká vrtalka?
Angrešt — nemoc, 23.5.2017
Podívejte se okolo keře, jestli tam není někde nora od hraboše nebo hryzce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika