Příspěvky uživatele - 173.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo pozná pavouka?, 30.5.2019
maloočka smaragdová - Micrommata virescens
Spáleniny na kůře stromu - analýza, 26.5.2019
Byla to jabloň?
Co s odnožemi u jahod, 17.5.2019
U Karmen je to bujné odnožování odrůdová vlastnost. Já jim ty odnože nechávám bez problémů každý rok, na podzim z nich připravím nový záhon. Ale to neplatí pro jiné choulostivější, ranější a citlivější odrůdy.
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Nebudu reagovat na svrny ani na to, co se jim stalo. ------------------------------------------------------------------------- Jen upozorním na to, že to rajče je podle pokroucených nejmladších listů a špičky buď přehnojené a nebo je v půdě... celý příspěvek >
Folie Gitterfolie na skleník, 15.5.2019
Lexan měli moji rodiče nad celou verandou. Dobře fungoval 13 let, nevadily mu ani kroupy, ale když jednou přišly kroupy velikosti přes 1 cm, tak horní vrtvsu proděravěly. Vypadalo to jako prostřílené broky. Spodní vrstva byla v pořádku. Takže si... celý příspěvek >
Nezná někdo tyto bobule?, 6.5.2019
Skoro se mi chce říct višeň nebo třešeň. :-) Ale podle tak malých plůdků se toho určit moc nedá.
Smrk schne a má černé skvrny, 10.2.2019
Prosychani smreku v kontejneru
Rajčinové farmy u nás, 19.1.2019
- Díky bohu u nás v okolí Brna se zatím nic takového nechystá. Už stojí. viz. Rajčata z Ráječku?
Mata - listy usychaju, 2.12.2018
Doporučuji si vzít lupu a podívat se na listy (i ze spodu), jestli tam není sviluška.
Množení ostružin, 6.11.2018
Ano, má to smysl.
Co je to za rostlinu?, 14.10.2018
pryšec křižmolistý?
Určení Chilli paprička, 1.8.2018
Semo - duo-line -Papričky okrasné Plamínek
Odrůda angreštu, 30.6.2018
Je bez trnů? Mám podobný - Sprinefree.
Je to cuketa nebo dýně?, 16.6.2018
Nebyla to cuketa Nefertiti? Já jen že mi taky místo cukety vyrostla dýně. První plod vypadá podobně jako na Vaší fotce. Bylo to originál balení, mořená tmavě zelená semínka.
Fíkovník, 16.6.2018
To máte kliku. Nám se ve vinohradu v trávě rozrostl divoký pastiňák. Sekali jsme trávu ráno za vlhka, pak vylezlo sluníčko. Všichni jsme měli během 2 hodin nohy jak po opaření. Puchýře svědily, pálily a hnědé skvrny po jejich zahojení zmizely až za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika