Příspěvky uživatele - 68.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr postřikovače stromků, 30.4.2017
Nikde ani zmínka o postřikovači DEZA, čím to?
Solární plachta, 26.4.2017
Musím vyměnit solární plachtu a teď mám dilema jakou.Měl jsem modrou prodejci nabízí např černou v kobinaci s modrou, dále plachtu svařenou a nebo v pruzích pro snažší manipulaci.Bazén je průměr 4,6m a stou svařenou je ta manipulace dost obtížná.A... celý příspěvek >
Nevíte, co to je?, 19.4.2017
V tomhle porostů se drží slimací ale neoziraji to
Nevíte, co to je?, 19.4.2017 Obsahuje fotku
Přidám se s tímhle viz foto
Co mě to vyrostlo, 10.4.2017 Obsahuje fotku
Obrázek 
Co mě to vyrostlo, 10.4.2017
Co mě to vyrostlo ze semen vlastni produkce, mela to být růžičková kapusta.
Co je to za chorobu, 3.4.2017 Obsahuje fotku
Co je to za chorobu?viz foto
Skla skleníku, 2.3.2017
Sklo Helios se dá sehnat je řezané na míru ale u sklenářu ne.?
Skla skleníku, 2.3.2017
Smysl je zastínění, ale ne vápnem neboť to nejde dolů, naleptá to sklo na kterém se pak drží špína.Je k tomu určen nátěr, je ale lepší použít stínící síťovinu.Když provedete nátěr čímkoli a přijde 14 dnů pod mrakem je ve skleníku tma ale síťovinu... celý příspěvek >
Sýkorky a dravci, 28.2.2017
U jedné budky pro sýkorky přes zimu strakapoud zvětšil vstupní otvor na 5cm.Mám očekávat že tam zahnízdí a nebo otvor upravit zpět pro sýkorky.
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 16.2.2017
Pěkné ale v mojich podmínkách idealní porost pro plíseň.
Rajčata ve stavebních vědrech, 8.2.2017
I přes tuhle diskusi jsem si objedlal plastové kbelíky a jsem přesvědčen že budu mít lepší rajčata než z obchodu.Např.pro sadbu zasadně nepoužívám kelímky od jogurtů, protože v černých sadbovavačích mě to daleko lépe roste.
Teploměr, 3.2.2017
Každý obyčejný elektronický teploměr uchovává max. a min.teplotu to nestačí?
Rajčata ve stavebních vědrech, 30.1.2017
U těchto kbelíků je uváděno že jsou vyrobeny z recyklovaného PE a že nejsou vhodné ke krmným účelům, ale rostlinám to snad nevadí.
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 25.1.2017
Z tou promrzlou půdou bych to moc netvrdil, zrovna včera jsem namátkou prohlížel teplotu ve 20cm na různych místech republiky a je nepatrně pod nulou asi vlivem sněhu.Ale pokud promrzne 60 cm tak těch slimáků výrazně ubyde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika