Příspěvky uživatele - 68.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník, 20.10.2016
Rakytníku jsou podobné plody hlohyne a Skalníku, taky jsem si z veřejné zeleně přinesl větvičky ale na ozdobu no a byla to hlohyne.
Jak zpracovat nezralou papriku (větší množství), 15.10.2016
Jak uvedeno výše nedopustit aby papriky byly sklízeny déle jak v půlce září.Paprika sklízená v říjnu vyjma rajčinový a snad kapie nestojí za nic.
Která potvora mi krade boty?, 28.9.2016
Že by kuna, jsou velmi hravý, a zlomyslný.
Víčka Omnia versus Twist, 27.9.2016
Jednoznačně výhody a nevýhody říci nemohu ale s Twisty mě to připadá nějaký pohodlnější.Např.namačkat více jak 10ks už manželka nezvládne.
Víčka Omnia versus Twist, 27.9.2016
Mám určitou zásobu obojích sklenic která přesahuje už moji potřebu.A teď který zlikvidovat, asi ty Omnie?
Rozpadla se mi fólie, 26.9.2016
A taky původ folie, i když je delarovaná odolnost UV tak to asi není pravda.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Možná že to někde přisává vzduch, jaké máte spoje na tom sání?Zkusit to rozpojit u armatury na nádobě abyto šla voda rovnou z čerpadla a zjisti zda voda není se vzduchem a zaroveň palcem ucpat poznáte zda to dává tlak.Ta armatura na nádobě někdy... celý příspěvek >
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Tak čerpadlo saje ale dává menší tlak, tzn že tlakový spínač nevypne a čerpadlo mele naprázdno na nižším tlaku?O kolik?
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Ten Váš text je jak z překladače, máte vodu i v sacím potrubí nebo jen v čerpadle?Jak jste to rozpojil mohl tam vzniknou vzduch.pytel.
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Máte čerpadlo zavodněný a koš drží?
Monilioza - postřik, 4.9.2016
No ono to zřejmě začíná tím že na zelených plodech se objevují malinké slzy jako kleotoku asi od pilatky.Červivých plodů moc není.Je to asi poranění plodů a následně jak jsou v trsech tak celý trs.Kde tedy začít?
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Evidentně snížená sací schopnost čerpadla, hledat příčinu.
Monilioza - postřik, 3.9.2016
Jaké máte zkušenosti s postřikem proti moniliose na švestkách?Mám 10ti leté Jojo a každoročně plody zdecimuje monilioza.
Řez broskvoní, 30.8.2016
Má vůbec význam dělat srpnový řez zvláště u starších stromů?
Kde sehnat dafnie, 16.8.2016
Dafnie se chytaly ve stojaté vodě v takových rybníčkach v lukách.Postupně ubýval jejich výskyt.Stal se z nich výhodný artikl pro akvaristy.Dafnie opravdu čistí vodu neboť tyto rybníčky bývaly křišťávě čisté.V normálním rybníku jí těžko najdete prože... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika