Příspěvky uživatele - 135.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata venku do Vánoc?, 20.11.2018
Díky za informace.                   Vladimír
Rajčata venku do Vánoc?, 19.11.2018
Ta Vilma se mně moc líbí. Můžete víc napsat jak a kde jste ji pěstoval, jaké velikosti je ten květináč, a pod.?            Vladimír
Rajčata venku do Vánoc?, 14.11.2018
A k čemu to je, že jsou zelené a kvetou? Podle mne to smysl nemá a bavit se o tom, které mají lepší chuť je úplně zbytečné. To by musel rozhodnout někdo nezaujatý.            Vladimír
Rajčata 2019, 1.11.2018
Ne, Moneymaker jsem nikdy nepěstoval. Existuje plno chutných rajčat, ale každý máme jiné vnímání chutě. Je třeba vybrat si rajčata, která mně nebo Vám budou chutnat a to jedině tak, že je zkusíme pěstovat.. Nemusí to být ty, které někdo považuje za... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 1.11.2018
Na obrázku od Jany je vidět to co jsem napsal. Rajčata nejsou kulatá, u mne dokonce některá měla takovou špičku. Chuť také neodpovídala chuti Kumata. Na příkladu tohoto Mini Kumata je vidět, jak ve druhé generaci F2 dochází ke štěpení vlastností,... celý příspěvek >
Dvoukolové kolečko, 11.10.2018
Záleží jaké máte cesty a cestičky. Pro mne by to nebylo. Potřebuji se dostat všude po celé zahradě. Normální kolečko je také stabilní (tři opěrné body) pokud se nepostaví bokem na šikmé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika