Příspěvky uživatele - 159.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Mně se na mladé stromky osvědčila obyčejná široká lepicí páska lepidlem nahoru. Když přestane lepit, můžete ji vyměnit (je to rychlé, jednoduché a levné), nebo natřít Chemstopem. Jana
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dnes jsem postříkala meruňku (Harogem) Horizonem a je fakt, že rozdíly v kvetení tam jsou. Je téměř v plném květu, ale horní větvičky jsou hodně opožděné (viz foto)... Jana
Je to jen strupovitost?, 5.8.2016
Děkuji a omlouvám se za opožděnou odpověď. Strom je asi sedm let starý, plodí dost, ale od začátku skoro všechna jablka hnila (napíchnutí hmyzem, monilióza, možná i nějaké jadřincové hniloby). Navíc se mi zdálo, že je velmi těžké... celý příspěvek >
Je to jen strupovitost?, 30.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, je toto prosím strupovitost (Ametyst - resistent)? Děkuji JŠ
Kde seženu medvědí česnek?, 3.4.2016
Možná se pletu, ale myslím, že ne ve všech příspěvcích půjde opravdu o česnek medvědí. Často se tak nesprávně říká jiným druhům. Doporučuji vyhledat si fotku česneku medvědího a česneku podivného a porovnat je :) J.Š.
Určení plevele v trávníku a jeho likvidace, 29.3.2016
Hluchavka nachová J.Š.
Určení plevele v trávníku a jeho likvidace, 29.3.2016
"...Jestli je to on, je "ozimého" charakteru" příští rok by kvetl a uhynul..." Předtím se ale vysemení... Máme ho po loňském létě taky všude, skoro úplně vytlačil popenec, který porostl zahradu předtím. Možná příští rok zvítězí něco... celý příspěvek >
Poznej ptáka 2, 12.3.2016
Pěnkava jikavec VíŠ
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika