Příspěvky uživatele - 159.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fikus benjamin, 28.6.2018
Snadno se mnozi rizky nebo vzdusnym hrizenim. Prectete si celou tuto diskuzi 😃
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 20.6.2018
Jak je to s postřiky proti 2. generaci obalece u letních jablek zrajicich v červenci? Děkuji Jana
Moruše, 10.6.2018
Dekuji, to zni nadejne.Ta velikost, zmenu barvy jsem necekala 🙂. Kdyz sezenu rouby beloplode, zkusim na jare cast preroubovat.
Moruše, 10.6.2018
Dobrý den, nevíte někdo, kdy je nejlepší termín pro roubovani moruse? Mám stromek, ktery měl mít bílé plody, ale jsou černé a navíc hrozně malé... Děkuji Jana
Název popínavky, 10.6.2018
Chmel 🙂
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018
Dekuji vsem, otrhala jsem napadene listy a zalila rostlinu chytrou houbou - Polyversum. Letos ji testuji na ruznych rostlinach a chorobach :) J.
Maliny proč jim žloutnou listy, 9.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, obnovuji vlakno. Mám dvakrát plodici malinik, kteremu kazdy rok touto dobou zacnou zloutnout listy na loňských vyhonech - viz foto. Loni jsem se mu zalivkou snazila dodat zelezo, ale nepomohlo to. Nakonec vzdy stare pruty ostriham, cimz to... celý příspěvek >
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018
Děkuji. Naivně jsem si myslela, že pod střechou rajče (mám jen jedno, v nádobě) plíseň nechytne. Zvlášť když je suchý vzduch, vůbec neprší. Stříkat nechci, spíš ho zlikviduju.
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek.
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018 Obsahuje fotku
S dovolením také přidám fotku. Je toto plíseň? Děkuji J.
Určení názvu rostliny, 6.6.2018
Do kompjůtrového mága mám teda hóóódně daleko . Stačí kliknout na obrázek pravým tlačítkem a zvolit Najít obrázek pomocí Googlu. Je ovšem třeba to mít otevřené v Google Chromu. J.
Určení názvu rostliny, 6.6.2018
Rudbeckia laciniata 'Autumn Sun' Vitex agnus castus Cotinus coggygria Royal Purple Ne, že bych to všechno poznala, ale našla jsem si ten obrázek i s popisem  Jana
Re: pěstování angreštových kiwi, 4.6.2018
Nebo jen samičí. Jen některé odrůdy jsou samosprasne.
Re: pěstování angreštových kiwi, 4.6.2018
Paní Hoškova, reagujete na starý příspěvek. Někde na webu jsem četla, že pan Heyduk už není mezi námi. Pokud jde o vaše kiwi, nemáte jen samci rostlinu? Jestli si pamatujete, jak květy vypadaly, najděte si někde fotky obou typů květů. Jana
Klematis, 4.6.2018
To asi nebude klematis 😉 Nějaká réva? Moc to na mobilu nevidím... Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika