Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podivne prirustky na thuji, 5.6.2018
Paní Lída má jako často pravdu, cypřišek. Můj je taky proschlý a v okolí všude, je to u něj asi přirozené. Conicy v okolí hromadně odcházejí, velmi pravdepodobně jako naše smrky špatně snášejí oteplení a přísušky a následně oslabeny hynou na nějaké... celý příspěvek >
Podivne prirustky na thuji, 4.6.2018 Obsahuje fotku
no jo, ale pořád je to Picea abies smrk ztepilý a ne třeba jedle bělokorá. U zakrslých smrků a různých čarovějníků je to celkem běžné. Mě se stalo u poléhavého jalovce, že z něj začalo růst také cosi podobného tůji. Ale zde je habitus natolik... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 30.5.2018 Obsahuje fotku
U nás už sklízíme taky dobrých 14 dní první 2 odrůdy. Letošní rok překonal očekávání
Test letošního jara, 27.5.2018
a jak jsou na tom Vaše stromy letos s vláhou? U mě se zatím žádný propad nekonal, ale snažil jsem se průběžně zavlažovat. Jediná výrazná nadůroda je patrná na Stanley. Jabloně tak akorát (včely nepřiletěly, sem tam květopas), meruňky jsem jen mírně... celý příspěvek >
Čím odpudit psy?, 27.5.2018
Žádný pes neudělá svou potřebu na místě označeném člověkem. - Kdepak jste to slyšel? Trochu mi to připomíná radu proti slimákům vysaďte aksamitník"
Usychající thuje, 22.5.2018
Tůje trpí řadou škůdců a chorob, ale fatální dopad na ně, stejně jako u našich smrků, mají zpravidla až v souvislosti fyziologickými faktory. Je potřeba zajistit jim dostatek pravidelné vody, živin (hořčík - hořká sůl), před sadbou rozvázat síťový... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 22.5.2018
to pan Vysloužil: V jistých podmínkách to jistě lze, ale může nastat situace, kdy to možné není. Promítá se do toho spousta faktorů (počasí, odrůdy, agrotechnika a moře dalších). Dobrých 20 let jsem pěstoval jablka pod Beskydami, možná v podobných... celý příspěvek >
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 21.5.2018
v Čechách nebo na Balkáně??
Jedná se o plíseň révovou?, 21.5.2018
Vypadá to jako nějaké popálení listu. Z chorob možná plstnatost, ale snad Vám nějaký echt vinař poradí pesvědčivěji.
Okrasná moruše?, 21.5.2018
Nj, co někde plevel jest, jinde vzácné kvítí. Takový pěkný semenáč mi někdy na jaře zabalte, zaplatím poštovné. Nebo na oplátku pošlu pro Bulharsko nějakou vzácnou bylinu, napadá mě salátová bršlice kozí noha Forketem jsem zkoušel očkovat moruši... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 19.5.2018
...a k ní přivázat psa! Obávám se, že to byl úmysl, půl metru na zemí se křoviňákem neseká. Ale už jsem přišel o víc, hlavní je zdraví...
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 19.5.2018 Obsahuje fotku
a můj řízek, který jsem 2 roky piplal a letos vysadil ven před zahradu dnes ráno vypadal takto... Bohužel někomu vadil, pravděpodobně sekáčům trávy a nepomohly ani 2 kůly a pletivo. Tak se mi tady hezky žije, mezi těmi hodnými lidmi...
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 15.5.2018
Pukanec - někdy se tam možná zajedu podívat. Přes 900 stromů. K moruším mám sentimentální vztah - připomínají mi prázdninové cesty v dětství do Bulharska. U nás byly postupně dosti vymíceny a nyní přicházejí opět do módy. Bohužel prodejci na to... celý příspěvek >
Jaký zádový postřikovač?, 14.5.2018
Trubka je opravdu lehoučká, zato voda uvnitř standardně těžká. Manipulaci zvládne i žena. Pokud ale držím ruku nad hlavou 10 minut a přitom se proplétám korunami, je použití druhé ruky přínosem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 9.5.2018
Vy a teprv druhý postřik někdy od konce března?? To se mi až nechce věřit! Já jsem na čtvrtém, když nepočítám Cu a síru (Thiram, Talent+Merpan, Tercel, Zato+Mythos)  a řekl bych, že dosud, s ohlednem na sucho u nás o nic moc nešlo, ale nyní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika