Příspěvky uživatele - 114.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 17.3.2017
SPCH: Zrejme myslíte skrátiť na 2 puky tie koncové "véčkové" výkonky. Ja by som to nerobil, lebo nie sú vhodné z hľadiska budovania koruny. Musíme brať do úvahy, že ide (podľa informácie zadávateľa) o niečo vyše ročný stromček, takže prioritou by... celý příspěvek >
Nenáročné jabloně, 16.3.2017
"Střední plody - to je pomologický eufemizmus...".  Asi áno, aj v tom popise zo starej pomológie (viď príspevok dnes o 6,06 h.) sa uvádza o plode Muškátovej renety: "Váha 85g, střední...". To je dosť úsmevné (niečo ako väčšia slivka), ja aj... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 14.3.2017
Nechcem tu obracať pozornosť na seba, radšej na názov tohto vlákna. Pôvodný nápad pomôcť začiatočníkom radami o reze mi teraz pravdupovediac príde trochu (dosť) naivný, resp. idealistický. Na to sú asi lepšie tie inštruktážne videá (excelentné z... celý příspěvek >
Sýkorky a dravci, 28.2.2017
Áno, ďateľ je aj mäsožravec a rád si pochutí na mláďatách iných vtákov. V búdke zahniezdi málokedy, ale je možné že v nej v zime prespával. Ja by som v záhrade určite uprednostnil ako hniezdiče sýkorky pred ďatľami a otvor by som zmenšil na... celý příspěvek >
Výhony u rynglí, 23.2.2017
Ak mám povedať svoj názor, tak toto by som rozhodne neskúšal. (Neviem si predstaviť, akým spôsobom fáza leta ovplyvní absorbciu glyfosátu listami výmladku a jeho transport do celej rastliny. Ale môžem sa mýliť. Teoreticky to môže súvisieť s vodivými... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 11.2.2017
Každý má občiansky preukaz a zopár neurónov v lebke, aby si zhodnotil či si produkty danej firmy za danú cenu kúpi alebo nie. Firma minimálne dosiahla, že sa o nej (aj tu) hovorí. Ešte dodatok: nejedná sa o absurdity demokracie, kapitalizmu či trhu,... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 8.2.2017
Barcelona x Real.       Sparta x Slavia.      Depešáci x Metalisti.     Schwarzenberg x Zeman (za toto to vymažú...).   Zatierači x nezatierači. Ži a nechaj žiť. ... celý příspěvek >
Má smysl zachránit Idared?, 28.1.2017
Petr z H.: Na Vašej fotke jablko vľavo hore je typický Idared. Jablko úplne v strede zasa netypický (celkove si myslím že to Idaredy sú). U mňa nemá Idared také výrazné lenticely (hovorím o tom plode v strede), ale mám ho na M-9, robím dôkladnú... celý příspěvek >
Zimní jabloně, 15.1.2017
Navrhujem názov " Dark Ligol is my Idol" . S tými mutáciami je to už tak trochu kabaret. Asi z toho začneme mutovať aj my záhradkári.  IH 
Brouci na smrku, 2.1.2017
Měl jsem smrk, a teď mám jedli, smrk mi zřejmě mšice snědli.    (hrozní detailisti, však pinone? )
Natírání kmenu vápnem, 2.1.2017
"...Konference se u nás začala pěstovat teprve pred 60 lety..." V príspevku pána Jiřího II na vlákne Počasí z 30.12.2016 o 10,41 hod. sa na 1.obrázku na konci 1.odstavca píše: "Dobře se osvědčila Konference". Ak dobre chápem kontext tej... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 28.12.2016
Pre Mikeš 13: Isteže, na prsty im nevidíme. Navyše ten názov - Lžín (?!). Práve preto si tú hurmikakovicu ideme s kamošom spraviť sami (Vy by Ste dali za polliterku chľastu 3000Kč?).     IH
Hrušeň Dicolor, 28.12.2016
Pre Daníka: Ja mám v záhrade tieto odrody hrušiek: Williamsova, Will.červená, Harrow Delight, Clappova, Mramornaja, Konferencia, Abate Fetel, Boscova, Nojabrskaja, Dicolor, Lucasova, Hardenpontova, Bohemica, Erika, Bieloruská, Kumoi, Nijisseiki.... celý příspěvek >
Karneval, 8.12.2016
S tým "ideálnym jablkom na vianočný stôl" je to len reklamný slogan, dosadiť si tam namiesto Karnevalu môžete hociktorú inú odrodu, takže to berte s rezervou. Faktom je, že Karneval ak sa dobre vyfarbí je krásny a aj jeho zrelosť je snáď optimálna... celý příspěvek >
Margaryta, 29.11.2016
Ak porovnáte fotky z príspevkov 28.11. o 20,08 h. a 21,23 h. (1.foto),  tak to typické hákovité ohnutie stopky voči pozdĺžnej osi plodu tam nepochybne na oboch je. Myslím že ide o jednu a tú istú odrodu.  (s tou Avranšskou je to zrejme na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika