Příspěvky uživatele - 240.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 1.2.2017
Ne, aktuální fotky to skutečně nejsou. Pokud by byly, zmamenalo by to, že je u nás léto a nebo, že se nacházím někde v teplých krajích, kde zrovna zrají rajčata. Obě varianty jsou teď pro mě přijatelnější, než tahle zima.Sníh a mráz je v lednu ok,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 31.1.2017 Obsahuje fotku
Hezké. Taky mám slabost pro velká masitá rajčata a pokud jsou jěště k tomu tmavé barvy, tak nemají chybu. Tato rajčata jsou krásná i v zeleném.
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Dnes jsem rozkrojila jednu ze svých uskladněných muškátových dýní z Provence a jsem nadšená, prostě nádhera. Krásná barva dužiny a vynikající chuť. Kousek jsem si dala do polévky a zbytek musím nakandovat. Příbuzní tvrdí, že je to hodně návykové.... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 13.1.2017
Pokud takové blbnutí směřuje k ranější úrodě čehokoli, třeba rajčat, pak je to paráda. Někdo blbne naprosto bez užitku. Jsem postižená stejně, také přenáším rostlinstvo z místa na místo a hledám ideální podmínky. Nemusím chodit do posilovny a moje... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 12.1.2017 Obsahuje fotku
Rozhodla jsem se, že letos věnuji část téměř mateřské péče, kterou zahrnuji rajčata, také paprikám. Nikdy se mi totiž nedařilo vypěstovat slušnou přísadu, mám doma příliš chladno. V příokenním skleníčku však teplota vystoupí za slunečného dne až k... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 12.1.2017 Obsahuje fotku
Vysela jsem stejně jako Vladimír několik semínek rajčat 21.12. Jsou umístěná na jižním okně a světla mají dostatek, bylo docela slunečno. Teplota na okně v téměř nevytápěné místnosti je ještě nižší než u Vladimíra. Jen když svítí slunce, tak se... celý příspěvek >
Rajčata na sušení, 12.1.2017 Obsahuje fotku
Já bych k tomu San Marzanu nebyla tak tvrdá, musí se to s ním umět. Je to rozmazlený škodolibý Ital, který si navíc velmi libuje v nekroze plodů. Já suším každoročně velké množství rajčat a hlavní odrůdou je právě San Marzano. Šlechtím si svoje... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 22.12.2016 Obsahuje fotku
Rostliny vytáhlé nejsou, mají u mě velmi chladný odchov, teplota se pohybuje mezi 12 až 17°C, Jen za dní slunečných je to více. Rostou velmi zvolna. Na záhon je sázím už s malými plody a to velmi brzy.
Rajčata 2017, 22.12.2016
Vzhledem k tomu, že mi spousta rajčat San Marzano zůstávala na rostlinách nedozralá, vysela jsem je loni na zkoušku už 28.12. Používám je hlavně na sušení a potřebuji jich hodně. Všechna rajčata stihla dozrát a z deseti rostlin jsem sklidila přes... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.12.2016
Mě připadá Kumato atraktivní nejen dokonalou chutí, ale i vzhledem. Bude to tím, že miluji tmavá rajčata. Letos jsem rozdala spoustu rostlin různých odrůd a lidé po mě chtějí "hlavně to hnědé". Tmavá rajčata mají na řezu nádhernou barvu a vynikající... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
Přípravek Alginure jsem si taky koupila, ale ještě nebylo třeba jej použít. Jsem potěšena, že funguje a tak ho v následující sezóně taky vyzkouším. Použiju jej teda už preventivně.
Tomel pro republiku, 18.11.2016
Prostě nádhera! Mám jeden ještě mladý stromek ve velkém květináči a mám problém.  Nevím, kam ho mám nasadit. Bezradně bloumám po zahradě a po dvoře a nic kloudného mě nenapadá. Ještě mám k dispozici místo ve vinohradu na krásném jižním svau,... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 27.10.2016 Obsahuje fotku
Byla jsem rozhodnuta zlikvidovat porost žlutých malin. Pokud jsou k dispozici maliny červené, tak si těch žlutých nikdo ani nevšimne. Ale současné velmi příznivé počasí zapříčnilo docela slušnou úrodu a mě je líto porost zničit. Asi jim dám ještě... celý příspěvek >
Papriky 2016, 16.10.2016
Parádní úroda. Patrně budu muset taky pořídit nějaký prosklený útvar, abych se dočkala takových krásných paprik.
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 13.10.2016 Obsahuje fotku
Pěstování dýně Muscade d'P? Netuším, co jsem udělala tak dobře, že se mi povedly nádherné dýně. Pravděpodobně se sešly podmínky tak optimálně, že to klaplo. Já jsem jen vysela semínka a vypěstovala zdravou a otužilou přísadu, vykopala jámu, naplnila... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika