Příspěvky uživatele - 39.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 15.6.2017
osobně za Váš názor a trochu odlišný pohled děkuji, sám jsem nyní známému doporučil když nemá peníze a čas na nový trávník u novostavby at postupuje podobně a ať seče a nechá tam co tam samovolně roste. Od zdejšího tazatele jsem však vycítil, že má... celý příspěvek >
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 15.6.2017
20 % jílku není moc, má myšlenka byla aby jste si nekoupil hřišťovou směs v hobymarketu kde je ho většinou více jak 50 % a máte pak defacto monokulturu jílku, jelikož ostatní druhy většinou vytlačí hned v počátku. Pokud se má jednat o trávník, který... celý příspěvek >
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 15.6.2017
máte samozřejmě pravdu, že osivo které bude mít např. jetel bude pro půdní podmínky lepší, ale je otázkou zda nebude poté pro tazatele na obtíž a zbavit se jetele z tráníku je docela těžké a komplet jej předělávat za několik let nejspíš již také... celý příspěvek >
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 15.6.2017
OK, po výsebu se zálévá tak abych horní část byla pokud možno stále vlhká, pokud to na kratší dobu vyschne tak se nic nestane, ale není dobré když pak klíčí osivo zasche. V reálu to znamená prvních cca 14 dní zalévat několikrát denně slabší dávkou... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, prorůstaní bohužel nevím čím, 15.6.2017
Chápete to správně, ručně nebo pokud v okolí cca 20 cm nic jiného neroste tak lze za použití gelového herbicidu plevel takto ošetřit. Jinak trochu nechápu tu větu o tom založení, vy jste oséval do půdy kde byl již rostoucí plevel?, on by stejně... celý příspěvek >
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 15.6.2017
Dobrý den, hnojivo není to co Vám nyní pomůže, jak jsem psal hnojení je standartní průběžná péče, tím stav půdy nezměníte. Klidně před výsem pohnojte, ale nebude to nic co by něco výrazně zlepšilo. Hnojte dle návodu a průběžně celou sezonu.... celý příspěvek >
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 14.6.2017
Dobrý den, na dálku Vám nikdo nedá přesnou odpověď, jelikož tu zeminu nevidí. Chudost na živiny nebude u trávníku problém, živiny dodáte hnojivem. Osobně doporučuji spíše organo-minerální, jelikož navíc do půdy dostanete i trochu "života".... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, prorůstaní bohužel nevím čím, 14.6.2017
bude to ježatka, jednoděložný plevel tedy vytrhávat, nic jiného není možné. Výhodou je, že jde docela dobře. Při kultivaci vždy "ožijí" plevele v půdě obsažené, pokud se navozí nová směs tak ta má plevelů vždy více než dost. Jinak máte dle mne trochu... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 9.6.2017
Dobrý den, osobně bych si jí nekoupil, rozdíl mezi Edwinem 45 a tímto je 15 tis, pokud můžete a chcete dát do sekačky 30 tis tak si myslím, že můžete i těch 45 tis. Před rokem stál Edwin 38 tis :-). Za těch 15 tis navíc dostanete lepší a tišší... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 9.6.2017
Dobrý den, momentálně mám ruční Gardena Comfor, nicméně seču hodně jemnolistý trávník, často a nemám toho více jak 300m/2. Fyzicky je to pro mne již na hraně a to jsem nadšenec. Měl jsem také elektrické Acto, nicméně problém byl v kabelu a motoru... celý příspěvek >
Nerovnomerny rust travniku, 8.6.2017
Dobrý den, jak jsem psal bude to u Vás asi souhra více věcí, zkoušel jste dělat sondu jak je v těch "suchých" místech vlhká půda, jak a kolik zaléváte? jen srážky v tuto roční dobu nestačí. Hnojení se neprojeví hned, záleží jak začne rychle... celý příspěvek >
Nerovnomerny rust travniku, 7.6.2017
Dobrý den, pouze a sečí to nebude, nezle Vám odpovědět zcela přesně bez znalosti půdních, vláhových a dalších podmínek co tam Váš trávník má. Prvně je důležité vyzkoušet jak je to s vlhkostí, zda ta horší místa netrpí více suchem, divil by jste... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 7.6.2017
Dobrý den, zcela upřímně, pokud jste vyřadil kvůli ceně motorovou, tak na tuto plochu žádnou jinou. Ruční funguje docela dobře, musí se s ní však sekat často a trávník musí být spíše z jemnolistých travních druhů či z lipnice luční. Pokud je tam... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 5.6.2017
Dobrý den, to je poměrně logické, pokusím se to snad srozumitelně vysvětlit. Já když normálně seču na cca 2 cm a pak jednou poseču na třeba 1 cm, tak to také nebude celé krásně zelené, jelikož budou více vidět spodní hnědé části rostlin a také... celý příspěvek >
Postřik proti kornatce, 30.5.2017
Ano, to co popisujete tak znám, je to boj :-). Kornatky je čím dá tím více, postřik byť sebelepší to nevyřeší. Se vším co jste napsala tak musím jen souhlasit, letos jsem začal zkoušet postižená místa posypat Biovinem a ošetřil železitým postřikem.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika