Příspěvky uživatele - 248.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 26.5.2017
Ta vypadá jinak...  Ale CO to je???  Podobá se to řebříčku, i ten náběh na květenství, ale není to on...                        Lída
Cyperus paapyrus, 25.5.2017
Tak pardon, Konvalinko, já nikdy neviděla a neměla vyšší, než 150cm - a to byl ten obyčejný...           Lída
Moze to byt spala?, 25.5.2017
Hm, ten jsem přehlédla - ale stejně si myslím, že to spála není, zaschnutí může mít mnoho jiných důvodů. Ještě, jestli se na větvičkách vyskytují oranžové kapičky nebo vodnaté skvrny na větvičkách... Spíš si myslím, že pozornost a obavy upoutaly ty... celý příspěvek >
Moze to byt spala?, 25.5.2017
Spála to na 200% není, u té se hákovitě ohýbají vrcholky větviček, listí visí zvadle a schne až následovně. Už jim listy neškubejte, jako jednoleté jich mají pomálu ;-)) Spíš za to může letošní počasí, vůbec se neplašte. Pokud by byly starší,... celý příspěvek >
Poznáte bylinu?, 24.5.2017
Nějaký trýzel (chejr)?           Lída  
Buxus zežloutl, 24.5.2017
Podle fotky mi ale suchý nepřipadá, to má lístky živé, jen změnil barvu?? Lída
Cyperus paapyrus, 24.5.2017
Běžně dříve doma pěstovaný šáchor se dá občas sehnat v květinářství (nebo si někomu říct o "paraplíčko" k namnožení- stačí paprsky listu zastřihnout na polovinu a otočit hlavičkou dolů do sklenky s vodou, brzy vyžene novou rostlinku a pustí kořínky),... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrádka 200m2 v kolonii, 24.5.2017
Tři roky jsou v pohodě, bude stačit párkrát posekat, tráva se srovná. Jen to napoprvé bude chtít půjčit křovinořez, který zvládne i husté vysoké trsy trávy, sekačkou až pak, abyste si ji nezničili. Pokud tam nebudou v trávě velká holá místa, tak ani... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 24.5.2017
Také nevím, co to je, ale jelikož toho spousta vyrostlo u nás u baráku, co předělávali chodník, tak to bude zřějmě plevel. Ale také by mne zajímal název. Jedna rostlina tady přežila i posekání, tak jsem zvědavá, jestli vykvete bíle nebo žlutě, jestl... celý příspěvek >
Druh bohyšky, 24.5.2017
A nemá moc sluníčka? Bohyšky chtějí spíš polostín.          Lída
Neznámá kytička, 24.5.2017
Španělská ladoňka, je i růžová a bílá.           Lída
Poznávačka trvalky, 23.5.2017
Podle fotek na netu asi spíš R.linearifolia, ale neznala jsem ani jednu...  Lída
Použití herbicidů v ochranném pásmu vodního zdroje 2. stupně, 22.5.2017
V nové ČSN 75 5115 je uvedeno, že je právně závazná pro navrhování, výstavbu a provoz nových a zrekonstruovaných studní a jiných jímacích objektů prosté podzemní vody (podle § 17, odst. 3 vyhl. 590/2002 Sb. o technických požadavcích pro vodní díla).... celý příspěvek >
Použití herbicidů v ochranném pásmu vodního zdroje 2. stupně, 22.5.2017
Ono někdy stačí číst příbalové informace u herbicidů. Třeba u Bofixu (selektivní) je uvedeno upozornění, že "přípravek je vyloučen z použití v ochranném pásmu II.stupně zdrojů podzemní vody". Kromě toho platí ČSN 75 5115 o jímání podzemních vod,... celý příspěvek >
Poznávačka trvalky, 22.5.2017
ps - trošičku mi připomíná klejichu, ale není to ona...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika