Příspěvky uživatele - 82.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 17.1.2017
hm tak to vypada ze jsem tuhle cast pekne podcenil, koukal jsem na doporucene kompresory, je to podle mnozstvi kaldnesu tusim od 80l/min az do nakejch 130l/min, rikal jsem si ze to maj naddimenzovany a oni asi nemaj, no uvidime, az to budu uvadet do... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 16.1.2017
uz dva roky pouzivam kompresor secoh jdk 60s, uz si nevzpomenu kolik litru dava, vzduchovani mam v jezirku v hloubce 1,7m a mam na nej jeste zapojeny 300l sud s husima krkama a dava to uplne bez problemu, otazka je az na to pichnu tohle:)myslim ze... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 12.1.2017
asi vim ktery myslite, pujdu do nej, diky moc:)
Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
tady je jeste jedna
Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
tak takhle to vypada komplet, ted musim pockat az prestane mrznout pac to mam v garazi a ta neni vytapena, potrebuju pak vsechny spoje kterejma sesroubuju ty sudy poradne zasilikonovat, sam jsem zvedavej jak to bude vypadat a fungovat az to prvne... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
koupil jsem nerezovou sit o rozmeru oka 5mm a sile dratu 1mm, kaldnes k1 micro ma rozmeru zhruba 7 na 7mm tak skrz nej nepropadne
Filtrace nexus, 12.1.2017 Obsahuje fotku
tak jsem udal mensi zmenu, rekl jsem si ze ten kos zkusim udelat s 65l soudku jak to bude vypadat a myslim ze to tak necham:)je to daleko jednodussi na vyrobu nez z toho nerezu
Filtrace nexus, 27.12.2016 Obsahuje fotku
dalsi
Filtrace nexus, 27.12.2016 Obsahuje fotku
nemuzu prijit na to jak vkladat fotky najednou tak to dam jednotlive
Filtrace nexus, 27.12.2016 Obsahuje fotku
zdravim, tak zas davam par fotek jak pokracuju jen tak pro zajimavost, jeste musim svrtat dno a dat rozpery na boky aby se nahodou ten sud vnitrni nezbortil az ho vypustim a budu mit padla, kos jsem zkreslil a ted cekam az na to budou mit cas, jsem... celý příspěvek >
Proti zamrzání jezírka, 30.11.2016 Obsahuje fotku
taky mam vyzkouseny ze nejlip funguje kompresurek, mam jen hadicku bez vzduchovaciho kamenu asi pet cm pod hladinou nad hlubokou casti, jeste se mi nestalo ze by to zamrzlo, ikdyz ted tech poslednich par let je to spis parodie na zimu, prikladam foto... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 26.11.2016 Obsahuje fotku
pohled shora
Filtrace nexus, 26.11.2016 Obsahuje fotku
tak zatim to je v tomto stadiu, jeste natahat vzduchove hadicky a rozmerit ten kos ktery mi udela kamarad na jedny firme a bude to hotovy, davam to sem jen tak pro zajimavost a pak taky uvitam jakekoliv pripominky
Filtrace nexus, 8.11.2016
jeste bych se chtel zeptat, nikde nemuzu dohledat rozmery kaldnesu k1 micro, potrebuju to kvuly vypaleni mrizky do toho kose z nerezu, moc by mi to pomohlo, dekuji
Filtrace nexus, 7.11.2016
ono to tak slozity nebude, v podstate to bude 500 litrovej sud do nejz se vlozi 300litrovej sud a do trista litrovyho dam kos s nerezu na 50 litru na staticky kaldnes jako mechanicka filtrace, pak se to jen propoji trubkama, do biologicky casti by se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika