Příspěvky uživatele - 227.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký rakytník vybrat?, 24.3.2016
Kde se ten rakytník dá sehnat? Tady nikde není.
Roubování, 24.3.2016
Dá se roubovat třešně nyní ze stromu na strom a jakou metodou?Kopulací?
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 19.3.2016
Kdy se na stromky peckovin-švestky, višně zavěšují ty lepkavé lapáky na pilatku? A jak se to přesně jmenuje? Nemám s tím vůbec zkušenosti.Děkuji
Uchovani roubu v lednicce, 25.2.2016
Kdy roubovat švestku? Teď je ještě brzy?Ze stromu na strom rouby.
Roubování, 18.12.2015
Zkoušel jste prosím Vás roubovat švestky ze stromu na strom? Jestli ano, s jakým výsledkem.A kdy, taky začátek března? Kopulací.
Roubování, 17.12.2015
A kdy uřezat švestkové rouby?
Roubování, 16.12.2015
Kdy se prosím Vás roubují švestky? A kdy se řežou rouby ze švestek? Děkuji.
Česnek 2015, 23.11.2015
Minulý rok jsme nasadili velké stroužky a výnos VELICE malý, lepší je sázet ty menší.
Česnek 2015, 20.10.2015
A čím moříte? Nebo může se třeba nemořit?
Česnek 2015, 20.10.2015
Chtěl bych se zeptat, které stroužky z paličky nasadit. Jestli ty větší, nebo i ty nejmenší a nebo jestli je to jedno.Děkuji.
Tera Vari - orba, 14.10.2015
Dobrý den,  nevím, jaké je složení půdy, ale my to děláme následovně. Napřed - asi v srpnu se udělá podmítka, povrch se naruší a tráva s kořeny přeschne. Orba na podzim a další rok na jaře je půda dost dobře zpracovaná, aby se do ní dalo... celý příspěvek >
Problemy s cibulou a cesnakom, 1.10.2015
Díky, zkusím tímto způsobem zasadit na podzim česnek. Cibuli pěstuji na poli, kde je hlinito písčitá půda, nevyroste veliká, ale zdravá. Česnek jsem tam zkoušela, ale nerostl. Je to mírný svah, každý rok je půda splavována s tajícím sněhem. Chybí tam... celý příspěvek >
Kvalitní český česnek, 1.10.2015
Dobrý den,  jsem taky v důchodu a s malou přestávkou sázím česnek celý život. Taky jsem koupila česnek na trhu, nasadila, který mi zamořil celou zahradu háďátkem, plísní.  Česnek jsem nemořila, nestříkala, nepřihnojovala, jen důsledně... celý příspěvek >
Lobo, 29.9.2015
Dobrý den,  prosím o informaci, jaký postřik jabloně provádíte. Bylo nám doporučeno sázet rezistentní odrůdy, abychom nemuseli provádět postřik. Zatím jabloně nestříkáme žádnou chemií. Z novějších se nám daří hlavně jabloni rubín. Zasadili... celý příspěvek >
Hnojení česneku, 1.9.2015
Mám dotaz - čím moříte česnek a jakou látkou dezinfikujete záhon s česnekem? Dík za odpověď. Jsem také ze Šumperska, pěstuji česnek, někdy to vyjde bez moření a postřiků, jindy ne. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika