Příspěvky uživatele - 58.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat Amaryllis?, 23.10.2011
Milá paní? Zuzano, divíte se slovíčkaření, ale přitom Vám uniká, že někdy to slovíčko je podstatné.Váš dotaz je trochu nesmyslný, protože se ptáte na Amaryllis a přitom myslíte Hippeastrum.To lze poznat jen podle názvu odrůd, které jste koupila.Kdyby... celý příspěvek >
Přezimování cibulí lilií, 16.10.2011
Cibule lilií je možné vysazovat kromě některých vyjímek na podzim i na jaře, dokonce i v zimě, pokud je půda rozmrzlá i když to není ten nejlepší termín.Použít liliové cibule jako vánoční dar je trochu neobvyklé, ale budiž.Pak je ale musíte alespoň... celý příspěvek >
Trnovník akát, 12.10.2011
Tak tohle je rozumný včelař, který dá na názory ostatních a raději ustoupí od záměru sázet akáty, jedno,kde.Jinak je to ukázka stavu ekologie u nás.Včelaři jsou považováni za lidi s ekologickým myšlením, ale často nedocení důstedky svého... celý příspěvek >
Kde roste na plzeňsku oskeruše?, 8.10.2011
moc mě to mrzí, ale ty souřadnice jsem hledal v mapách a v Borovanech nenalezl, škoda,protože tam zítra asi pojedu, no nic, zkusím to jindy.pH
Roubování javoru, 8.10.2011
Pokud chcete mít mezi klenem nějaký mléč kvůli podzimnímu zbarvení, uděláte nejlépe, když tam nějaký vysadíte.Štěpování javorů není tak jednoduché, jako třeba jabloní, roubuje se vždy na stejný druh, takže z toho plyne, že mléč na klenu neporoste,... celý příspěvek >
Kde roste na plzeňsku oskeruše?, 8.10.2011
Když já nemám GPS, jinak Borovany jsou zajímavé tím, že se tam vyskytuje dudek chocholatý už řadu let a dokonce tam prý hnízdil a to je pták poměrně teplomilný. pH
Kde roste na plzeňsku oskeruše?, 6.10.2011
Nevzpomínám si, že by v Borovanech rostla oskeruše, je tam několik stromů, snad RUBÍN, kříženec červeného jeřábu a aronie, které rouboval pan Tůma, ten vůbec dělal kousky, jako rouboval jabloň na hrušeň,nebo obráceně?O oskeruši nikdy nemluvil, kdyby... celý příspěvek >
Skalka v kamení, 6.10.2011
Dolomit bude reagovat jako vápenec, je to taky uhličitan, jenom je tam kromě vápníku taky hořčík.Nechtěl jsem nikoho urazit, je to všechno věc názoru, jen jsem přidal jiný názor a jsem rád, že jsem to trochu rozhýbal a uznávám, že všichni mají svoji... celý příspěvek >
Skalka v kamení, 5.10.2011
Bože, takový pěkný kámen a na tak špatném místě.Ať už jsou rady chytré, nebo ještě chytřejší, na té plachtě a pod jehličnany a koniferami toho moc neporoste a i kdyby tam nějaké nezničitelné alpínky přeci rostly, stejně to pořád bude vypadat jako... celý příspěvek >
Semena bylin, 2.10.2011
Na tomto dotazu je zajímavé, že kromě léčivých rostlin chce tazatel (ka) pěstovat i takové jedovky jako oměj a rulík.Že by se někdo chtěl zbavit manžela, nebo tchýně?Faktem je, že oměje se často pěstují jako okrasné trvalky, ale rulík?  pH
Pěstování pohanky, 30.9.2011
Ale paní asi myslela pěstování pohanky na semeno, aby mohla udělat pohankovou kaši a to je asi jednodušší tu trochu pohanky koupit a pokud chce někdo žít nezdravě, ještě koupit pohanku v biokvalitě. pH
Houby v trávníku, 30.9.2011
V posledním čísle Zahrádkáře je o podobném problému zmínka a řeší se to zálivkou roztokem boraxu. pH
Mykorýza, 30.9.2011
Polyversum je parazitická houba, která ničí mnohé škodlivé houby, takže se používá jako biologická ochrana rostlin.Mykorhizní houby působí v různém stupni spolupráce s kořeny rostlin a pomáhají tak s příjmem vody a živin.Teoreticky se vyskytují u... celý příspěvek >
Co je to za popínavku?, 30.9.2011
A množit jde velmi snadno řízkováním, nebo hřížením, jako většina zimolezů. pH
Lilie - doprovodné rostliny, 29.9.2011
Odpovědět na tenhle dotaz je velmi těžké, protože názory se mohou lišit a může jich být hodně.Je tady hledisko estetické - rostliny s doplňkovými barvami ke kvetoucím liliím, nebo pro doplnění hluchých míst v různé době kvetení.I ty trávy mají smysl,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika