Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Já jsem napsal: ne že by se zrovna motor zadřel, ale ubírá to na jeho životnosti. Vytočte pilu a uberte plyn. Jak dlouho dobíhá. Vytočte slabý křovinořez s trojzubcem a uberte plyn. Uvidíte ten rozdíl. FO
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Ona je ta spojka totiž sepnutá a ve stavu sepnutém tvoří jeden mechanický celek motor, spojka, hřídel vč nástroje. Ten stav trvá do té chvíle, dokud nepoklesnou otáčky celé této mechanické soustavy na otáčky rozepnutí spojky. Pak otáčky motoru... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Spojka vypne ale při nižších otáčkách než jsou pracovní. Při nástroji s velkou setrvačností motor udělá více zdvihů(naprázdno) než otáčky poklesnou z pracovních na otáčky, při kterých odstředivá spojka vypne, než při nástroji se setrvačností... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Motor křoviňáku se nezadře zatížením. Největší prohřešek na motoru je to t.zv. "vrkání". Když uberu plyn, tak nejde do válce směs. Protože je motor mazán směsí, tak vlasně není mazán. Pokud je na stroji těžký nástroj, který má velkou setrvačnost, tak... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 5.9.2016
Já mám rychlonavíjecí poloautomatickou strunovou hlavu 2-lank. nad 33 ccm s nízkým profilem od Oregonu a jsem spokojený - skutečně funguje. FO
Tlak domaci vodarny pro zavlazovani, 4.9.2016
Ta hladina vody ve studni je i nyní těch 3m, nebo vlivem sucha poklesla? FO
Praglanda do masa nebo ne?, 2.9.2016
kupuju ji v řeznických potřebách, ale také si nemyslím že to je podstatné. FO
Praglanda do masa nebo ne?, 2.9.2016
Já do klobás ani na slaninu ani na šunku vše uzené za studena používám jen sůl bez jódu, t.j. žádné dusitany, ani dusičnany.  Kdybych dělal fuet za vyšší teploty, použití směsi dusičnanu a dusitanu bych se nevyhnul. Uvedený článek nerozlišuje... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 2.9.2016
Tady se dá o tom dočíst více. Tento odkaz jsem již v tédo diskuzi uváděl. Je to názorné a vyčerpávající. FO
Jaký křovinořez na velkou plochu?, 9.7.2016
Je otázka co je to ten "krpál". Na tak velkou plochu rozhodně profi s tlumením vybrací. Já mám Dolmar 4510 (2,3kW 8kg) Takovým by to rozhodně šlo. Ale do 10tis se v žádném případě nevejdete. Budete muset min. 5 tisíc přitlačit. FO
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 29.6.2016
Na tomto videu je v 4:52 min tabulka z manuálu, kde je uvedeno nastavení toho šroubu pro 135:1-5/8 ot, a pro 160:1 ot. Přitom ale ten chlap na videu nastavuje podstatně víc. Já servisní manuál nemám. To co jsem posílal je graficky znázorněn a funkce... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 29.6.2016
Myslím, že to je trochu jinak, než si myslíte. Čemu škodí "vrkání"? Dvoutaktní motor je mazán směsí benzínu v olejem. Proto je motor mazýn, když do něj jde směs. Když z plných otáček najdnou uberu plyn, tak se motor dotáčí strvačností, ale do motoru... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 29.6.2016
Pošlu vám návod v pdf a tady je i video. FO
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 14.6.2016
Pěkná reklama. Přesvědčili jste mě, už si běžím tu sekačku koupit. Taková kvalita ze tak málo peněz, a ten výkon, to přece musím mít. FO
Jak uchovávat klobásy?, 18.5.2016
Já dělám klobásy uzené za studena ("maďarského typu").  Po vyuzení se klobásy suší na tmavém chladném místě. Pak je zavakuuji po 4ks a dám do mražáku. Před spotřebou se ještě trochu dosuší. Takto vydrží rok. FO
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika