Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 28.9.2016
Jedinec není objektivní. Já se dívám tak trochu se strany a vidím to jinak než přímý účastník diskuze, tedy jejího uměle vytvořeného jádra. Mě je cizí vést diskuzi stylem: tak dokaž! takto dokaž! takto dokaž! a zase znova Tak to dokaž! FO
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 28.9.2016
Bunny už mě štveš. Sám víš, že to v návodu takto není. Ale také v návodu není, že by se nesměl stabilizátor používat. Jde ti o to, pokořit toho, kdo napsal, že se v návodech doporučuje používat ten stabilizátor? Mě to připadá jako když se dva kluci... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 28.9.2016
Ano, je to problém technický. Problém s benzínem vzniká v palivových cestách, tedy v karburátoru. Je nějaký podstatný rozdíl v karburátoru motoru 2T a 4T, který by vysvětloval jiný vliv mizerného benzínu? Já ho nevidím. Proto jsem se pokusil... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 28.9.2016
To, že jsme "tými kecami" neukázali, kde stihl, Dolmar, Hq doporučují používat stabilizátor, neznamená že jeho použití není vhodné. S problémy zanášení palivových cest současnými benzíny se setkávají motory jak sekaček, tak motorových pil. U... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 28.9.2016
Na př. Honda, dokonce dodává i pod svou značkou. FO
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 19.9.2016
Pokud se někdo rozhodne pro 100okt. benzín do pily, tak ne kvůli tomu, že by očekával větší výkon, ake kvůli tomu, že očekává, že mu tolik neza..ere palivové cesty a karburátor. FO
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 17.9.2016
Nemyslím si, že obsahuje aditiva na stabilizaci benzínu. FO
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 17.9.2016
K problému se chcípáním motoru.  Sdělení že motor po pár sec chcípne je málo. K tomu, aby bylo možně třeba jen orientačně sdělit co to způsobuje by bylo třeba ten motor slyšet. Zvedají se otáčky? atd. Já jsem u své 420 měnil zapalování a... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 17.9.2016
Jaro, já problém s nastavením H u motorů s omezením otáček vidím jinak. Omezovač otáček nezajistí, aby pila neběžela v max. otáčkách s velmi chudou směsí a předešla možnému zadření.  Při zvyšování chudosti směsi začně omezovač pracovat, ale... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 14.9.2016
Nevím, jak to je s jinými díly, ale když mi na SK blízko LM odešlo na PS420C zapalování, tak jsem v úterý kolem poledne zavolal do obchodu, a ve čtvrtek dopoledne jsem ho na prodejně v LM vyzvedl. Jinak jsem kupoval jen spotřebák- řetězy 95VPX a... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 13.9.2016
S tím zanášením filtru to je pravda. Zanáší se hlavně při řezání suchého, nebo ztrouchnivělého dřeva. Ze zkušenosti s několikaletým používáním PS420C mohu říct, že to zase tak moc neobtěžuje. Posouzení pil (ale nakonec všeho) je otázka váhy, kterou... celý příspěvek >
Voda je cítit až z kohoutku, 12.9.2016
Já bych to zjiš´toval takto: Vzal bych si 3 sklenice, dobře vymyl. Jednu napistil z kohoutku studené vody, druhou z teplé vody, tření byvh nabral rovnou ze studny. Vynesl je ven a očichal. Podle toho bych zůžil hledání. FO
Praglanda do masa nebo ne?, 7.9.2016
Blízko nás prodávají krouhané zelí a zároveň prý k tomu dávají sůl bez jodu, prý to tak má být. My používáme sůl normální s jodem a nepozorovali jsme žádný problém. FO
Křovinořez - kvalita struny, 7.9.2016
Mám Dolmara 4510. Po dotažení hlavy pod ní zůstane jen malá spára, tak akorát. FO
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
bunny, ono je rozdíl, jstli se seká plocha, nebo obsekávají malé stromky. To já také držím otáčky malé a trochu ubírám a přidávám plyn. Ono to ani jinak nejde. FO
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika