Příspěvky uživatele - 209.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus - škůdce?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Vlnovnik kruspanovy (mera kruspanova) ranne stadium kedy sa liahnu larvy. Staci sledovat aktuality ochrany. Prevent. postrek pol hlaseny od min. tyzdna DURBASAN 480 EC, KARATE ZEON 5 CS zaberaju na vsetkych zivocisnych skodcov kruspanu.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 14.5.2015
Prvy krat sa mi tento skodca objavil na jesen 2014. Takmer bolo neskoro. Zasiahol som okamzite tym co bolo po ruke, teda Calipso. To husenice trochu omamilo a na druhy den som uz strekol Karate a isli hore kominom vsetky. V celej dedine som tak ostal... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 14.5.2015
Plne s vami suhlasim. Ludia zaplatia tisicky eur za profi zavlahy ale vacsina ich pouzivat vobec nevie. Maju nastaveny jeden program a ten bezi cely rok bez ohladu na vyssie zmienovane. Pokial je pouzity zavlazovaci pocitac Gardena je pripojenie... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 4.5.2015
Ako je veľký a koľko má asi rokov? Možno je to semenáč. Ked som ich oba na jar 2014 vysadzal mali oba zdrevnately kmienok hrubky ako ceruzka a z neho vyrastali 3-4 nove asi 10cm vyhony. Tie som pocas roku vyvazoval na drat ako vinic a v novembri... celý příspěvek >
Odpuzovač koček, 16.4.2015
nejaky amik to na youtube testoval a vysledok bol taky, ze macky sa postupne naucili vyhnut sa snimacu. cize ak bude odpudzovac dobre umiestneny, maciek na zahrade sa nezbavite ale mali by ste dokazat ustrazit zonu okolo jazierka ale ako pise velkost... celý příspěvek >
Jak zastřihnout špici stříbrného smrku?, 13.4.2015 Obsahuje fotku
jednoducho ho ufiknut a najblzsie bocne konare zakratit. zasahom do terminalu sa vsetky najblizsie bocne konare zacnu zdvyhat a a menit na terminal. udrzba v nasledovne roky spociva v zakracovani vsetkych vyhonov, ako rez ziveho plota. tymto sposobom... celý příspěvek >
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 9.4.2015
je jedno ci je to 10% alebo 90%. ide o to, ze kazdy je na niečo ine a kazdy ma svoje + aj - Ako u vsetkeho je najrozumnejsie si sadnut, dat si na papier co očakavam, potrebujem, klady, zapory a podla toho si vybrať. Inak ja mam napr. to stastie,... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 17.3.2015
"Tak zavlaha bude ruční jde o 60m2 tak v tom nevydím problem" tak ide o to ci pod ručnou závlahou rozumiete osadenie nejakeho prenosneho postrekovaca alebo to, ze budete stat s hadicou v ruke. Aby mal travnik poriadne korene (korenil hlboko)... celý příspěvek >
Rozročík na jahodníku - sanace půdy záhonu?, 11.3.2015
Proti roztočikom Apollo 50 SC Vertimec 018 EC proti hubov. chorobam, preventivna zalievka Previcur Energy
Řez broskvoně po výsadbě, 10.3.2015
tak ako bolo spomenute, zle (prilis dlhe) strihnute. Stratit rok este nie je tragedia, je cas na opravu. Horsie by to bolo po niekolkych rokoch. Pekne zacnite odzaciatku, na 2-3 pupeny a v lete pokracujte.
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 2.3.2015
Ak som spravne pochopil jedine o co vam ide aby ste si zmensil interval udrzby bazenu a voda v bazene pocas dlhsie trvajucej dovolenky nezozelenala, pripadne vas laka udajne znizenie nakladov na chemiu. Bohuzial nie som si isty ci ste si vybrali... celý příspěvek >
Papriky 2015, 16.2.2015
Prosím poradte kde som urobil chybu. S množením sadeníc nemám skúsenosti, vždy som zakupil už predpestované ale tento rok som sa rozhodol, že to skúsim sám. Pre pohodlie som zadovážil mni plastové parenisko s kokosovými zakoreňovačmi. Postupoval... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
Mali ste iba smolu, ze ste natankoval svinstvo, no nemyslim, ze cistota AT a DE paliva je ina. čistota palivovej zmesy nie je o oktanoch, rovnako ako oktany nie su o vykone. Oktanove cislo udava bod samozápalu paliva. V USA a pod. kde su motory s... celý příspěvek >
Písková filtrace pro bazén 30m3, 23.1.2015
Voda v bazene sa musí otočiť filtráciou min. 1x za den, v lete pri castom vyuzivani a vysokych teplotách 3-4x za den. Dole odporučané BSFA8000-45 ma výkon 8m3/hodinu takze na prefiltrovanie 3xobjem bazenu denne bude muset byt v chode min. 11hodín.... celý příspěvek >
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
ano mate pravdu nevznika kyanovodik ale kyanamid. dakujem za upozornenie a ospravedlnujem sa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika