Příspěvky uživatele - 63.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na seno, 5.7.2013 Obsahuje fotku
další detail
Lis na seno, 5.7.2013 Obsahuje fotku
boční pohled na zařízení
Lis na seno, 5.7.2013 Obsahuje fotku
omlouvám se nepodařil se načíst obrázek,
Lis na seno, 5.7.2013
také jsem trošku experimentoval a sestavil doma ze zbytků jednoduchý lis na seno, funguje to ale chce to dotáhnout, posuďte,poraďte jak vylepšit
Ochrnutí po odstavení, 21.6.2013
Po odstabvení mladých králíčku, jsem druhý den zjistil ze samička ochrnula na zadek, táhne ho za sebou, čím to můžer být, v krmení i pití jsem nic neměnil jen odebral mladé..děkuji za radu
Lis na seno, 21.6.2013
děkuji jako inspirace dobré škoda že není pár foteček
Lis na seno, 19.6.2013
Prosím o radu nevyřešil někdo jak doma nalísovat seno pro králíky.Nebo jiný způsob uložení..do pytlů se vejde málo a volné nepřipadá v úvahu..někde jsem kdysi četl že se dá lísovat pomocí štípačky na dřevo... nevíte jak děkuji za radu.Traktor a lis... celý příspěvek >
Poraďte, co je to za škůdce (viz foto), 28.4.2013
no a škodí rostlinám, já je mám v květináči s banánovníkem a nevím jak se jich zbavit. Květináč má přes sto kilo... tak výměna substrátu je až na posledním místě. děkuji za odpověď
Utěsnění studny, 15.11.2012
Taky že jo, firma nedostala zaplaceno i když se jim to moc nelíbilo.Zaplatil jsem ale zkruže a bohužel i odvoz zeminy jelikož nebyla kvalitní.
Utěsnění studny, 12.11.2012
Já jsem netvrdil, že pramen je jem metr vedle nevím kde je to snad věděli pracovníci kteří tu studnu měsíc kopali, v hloupce 25m narazili na skálu a kopali ještě 2m a konec voda není, a zkruže se kvůli bezpečnosti museli dávat, byl jste někdy v... celý příspěvek >
Utěsnění studny, 11.11.2012
Vážení, mám na zahradě kopanou studnu 27 m, vyztuženou zkružemi 80 cm, bohu žel v ní není voda firma která jí kopala se minula pramene a tak voda není, co s ní.Rozhodl jsem se jí zasipat do hloubky 10m zpevnit dno a UTĚSNIT  zkruže aby voda... celý příspěvek >
Co na zahradu, 7.10.2012
No skoro za vše ty bestie mohou, co na ně nejvíce platí.U nás není ani potok, říká se že jsou v blízkosti vodotečí.Má někdo zkušenost s tím pletivem? jak veliký koš má být, a jaký druh pletiva.Děkuji
Co na zahradu, 6.10.2012
Vlastním rodinný domek se zahradou 2300m2.v blízkém okolí Šternberka směr Břidličná n.v zahrady 490m.Expozice zahrady jiho východní celý den slunce.Srážkový stín.Půda nekvalitní, bramborářská oblast, profukuje vítr, v zimě tuhý mráz.Po nastěhování... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika