Příspěvky uživatele - 72.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 26.4.2014
V nižších teplotách to je na řidší olej - pak by to mělo startovat bez problémů.
Aku motorovu kosacku, 23.4.2014
Honda nikomu licenci nedala, většina čínských motorů jsou okopčené a vycházejí z Hondy GXV 160. Dovozcem motorů a zahradní techniky Honda není ABG Strategy, ale BG technik CS, což je také podstatný rozdíl. Ten motor, co je výše na obrázku, je... celý příspěvek >
Výber Stiga krovinorez, 23.4.2014
To, co děláte, není péče o motor, ale prasárna! Tímhle výměnným intervalem si koledujete minimálně o přidření motoru - olej je nutné měnit každoročně, přes zimu do sebe naváže vlhkost a může být vymalováno.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 16.4.2014
na to pozor - BS 850E nemá ani v jedné verzi tlakové mazání!!! Jedná se o pouze tlakovou filtraci oleje, navíc u F550 je použitá bezvložková verze motoru bez filtru. I tak je ale velmi dobrá. Nejlépe z toho vychází GSV 190 s vložkou a... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 13.4.2014
Na VARI provozuju už několik let dvoutakt Jikov. Měl jsem mnohokrát tu čest pracovat i s podobnými sestavami osazenými Honda motory a podle mě ty motory co se týče vlastností nemají chybu. Žádné míchání oleje do benzínu, starty na drc a velká síla. K... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 2.4.2014
Navážu na diskuzi - jak jsem již v minulém roce psal, používám F 550B viz fotka. Před zimou vyjetá nádrž do prázdna až motor zdechnul. Předevčírem v rámci předsezonní výměny oleje v motoru (používám Mogul alfa 4T 10W-30) nádrž nalita benzínem a start... celý příspěvek >
Navštívili jste někdy předváděčky výrobce a víte co vaše Vari umí?, 8.11.2013
Na předváděčky VARI jezdím pravidelně - a vyzkoušel jsem postupně úplně celý sortiment. Není nad to, když si člověk může nechat poradit jakou sekačku si vybrat, ochotně i poradí jak správně nastavit i stroj pro orbu.
Provzdušňovač / Prořezávač PP-60, 5.11.2013
Velmi šikovná mašinka to je. Používám to s dvoutaktem 1447 DV. Pružiny vyhrabou,,mraky" nečistot z trávníku. Já to používám vždycky na jaře a na podzim, abych trávník zbavil mechu, který nám tady roste. Přestavba z plečky RPT2 trvá cca 5 minut a je... celý příspěvek >
Jikov 1447 DV VAPE, 14.9.2013
S dekompresorem podtlakovým se tento typ motoru už nedělá - nyní pouze ve verzích s kanálkem nebo mechanickým dekompresorem. Co jste si užil za peklo?
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 16.8.2013
Výbrus jde u XT190, tedy u motoru Intek 4180 udělat taky. Válec má litinovou vložku.
Zahradní traktor XDC 140HD", 21.6.2013
Žlutou stigu raději - zde orpavdu dostanete pětiletou záruku a náhradní díly jsou k sehnání v každém větším městě.
Zahradní traktor XDC 140HD", 17.6.2013
Já už s tím pracoval. Jak píše pán předemnou - jedná se o levnou řadu, vyrábí to pobočný závod GGP v Číně. Motor je opravdu mazaný rozstřikem (powerbuilt 3130, 13,5 HP), převodovka je Hydrogear T2. Opravdu bych šel raději do Stigy, protože je... celý příspěvek >
Názor na toto šasi motorové sekačky, 17.6.2013
Podle obrázku tipuji, že se jedná o sekačku ze stáje GGP (Stiga, Castelgarden?). Pracoval jsem s mnoha modely tohoto výrobce a materiálově se nemusíte bát, plasty jsou tuhé a vydrží. Používají se proto, aby stroj vážil méně a bylo jej možno naložit... celý příspěvek >
Olej do sekačky Honda easy 4T135cm3, 26.5.2013
Klidně používejte automobilové oleje, ale nedivte se, že Vám časem zničí motor... nejsou stavěné na takové teploty
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika