Příspěvky uživatele - 72.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Blanice byla tecumsehem vybavovaná v minulých letech, dnes se již používají pouze BS.
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Oficiálně je přímo na domovských stránkách briggsu napsáno, že motory řady 850 majá mazání,,Dura-Lube Splash Lubrication", což znamená mazání rozstřikem. Flitr patří do volitelného příslušenství motoru v rámci objednávek zastavitele motoru do... celý příspěvek >
Vysoký živý plot, 22.6.2014
Díky za Vaši reakci - v tom máte naprostou pravdu. Robin i Honda to mají oddělené, Robin používá ventil, který se otevírá díky podtlaku nebo přetlaku, který vytváří spodní strana pístu. Díky tomu je motor mazán i bez čerpadla a může být v jakékoliv... celý příspěvek >
Vysoký živý plot, 21.6.2014
Jak Honda, tak Robin dávají práci v jakékoliv poloze. Měl jste GXko někdy vůbec v ruce?
Motor Vari XP-200, 21.6.2014
Jedná se o přebrandovaný motor od ZongShenu. Vari si zakládala na tom, aby ten motor vydržel, takže procházel 3 roky zkouškami přímo u nich ve firmě.  Osobně bych se toho nebál, za tu cenu lepší bubnovku nekoupíte.
Vysoký živý plot, 21.6.2014
Honda pracuje v jakýmkoliv náklonu - má patentovaný systém mazání, takže tam je to v pohodě. Rozhodně raději 4takt než hulící 2takt...
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 11.6.2014
Sekali jsme s tím kopcovitý terén a stroj funguje. Za stak těžký není. Šasi je dostatečně tuhé a masivní. Stroj jsem měl dost dlouho na vyzkoušení, abych mohl hodnotit. pro mě velmi solidní stroj.Na ohromné trávě prorostlé jetelem i pýrem se nám... celý příspěvek >
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 6.6.2014
STIGA jako značka podle mě těží hlavně z velmi dobrých sekaček a zahradních traktorů. Křovinořezy jsou pro ně spíš okrajový segment, ale díky tomu, že patří do GGP, nechávají si přebrandovat Castory do svého designu. Letos je tak silná sezona, že... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 30.5.2014
Podle mě bohatě stačí verze bez vložky s vytvrzeným povrchem válce. Všechny tyhle motory, ať 850 nebo 950 mají vzduchový filtr dual clean - předfiltr z jemného molitanu a hlavní vložku papírovou. Ač má 850 I/C možnost mít filtr, má stejně pouze... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 24.5.2014
Podle mě se vyplatí jít do nového modelu - většina konstrukčních prvků je už odladěná z provozu na F550 a Agathách, navíc novější Lucka Max přebírá řadu vlastností od své předchůdkyně (tuhá náprava, dvě rychlosti, kvalitní disk, motorizace), takže to... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 24.5.2014
Pane 140.103, to jsou ale nesmysly, co píšete, že stávající Lucina s motorem BS850e nezvládne vyšší porost - podívejte se na videa z kempů VARI, já se každoročně účastním a na vlastní pěst vyzkouším, co Luciny umí. Při nižší rychlosti 2 km/h poseče... celý příspěvek >
Stiga 48s novinka 2014, 14.5.2014
Motory BS s označením např. 550E splňují EU2 normu a nejedná se o elektrostartér.
Startování motoru, 11.5.2014
Nedostal motor náraz? Napadá mě posunutí magnetu na setrváku vlivem střiženého klínku nebo závada zapalovacího modulu.
Výber Stiga krovinorez, 6.5.2014
Chce si to trochu rozšířit rozhled. 4takt je skvělý, Honda má sice vlažnější plyn, ale třeba Robin, to je dělo.
Sekačku Hecht s OHV motorom alebo B&S, 1.5.2014
Nevím, kdo tady vzal, že BS 500E se dělá v číně - není to vůbec pravda, právě ty nové nízkoemisáky řad 450/500/550/575 s rozvodem OHV se vyrábí v USA, stejně tak jako větší 800/900. Z Číny je DOV a velmi pravděpodobně i stará řada 600 s rozvody... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika