Příspěvky uživatele - 168.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
Ještě by pan P.Z. mohl získat typ na pána s křoviňákem, co u sousedky Petra z H. (ve vláknu A tráva roste a roste) poseká osm arů za hodinu dvakrát do roka. To by bylo asi nejrychlejší.
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
Otázka je, jak dobře, či zda vůbec, půjde s bubnovkou sekat strmý svah.
Muškáty po zimě, 8.6.2016 Obsahuje fotku
Věřte! Takhle vypadají muškáte víc, než 10let staré, dnes.
Kroucení natě cibule, 4.6.2016
Tak všechno je jinak, minimum chemie nezapůsobilo dostatečně a škody způsobené vrtalkou budou mnohem větší, než se původně zdálo. Zasadil bych sazečku znovu, ale není kam.
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 3.6.2016
Tak kdybych kopr chtěl pěstovat v řádcích, musel bych ho po zasetí přikrýt až do vzejití netkankou proto, že u nás jsou kosáci děsně zvědaví a jakmile vidí kus půdy čistý, jdou do něj hrabat.
Jahody a ptactvo, 2.6.2016
Mám na jahodách rozprostřenou síť proti ptákům.
Kroucení natě cibule, 2.6.2016
Tak asi by to chtělo udělat tunel položený třeba po metru na roxory ohnuté do oblouku. Ale s upevněním k zemi po obou stranách a výškou cca. 60cm pak nebude při obvyklé šířce netkanky 160cm záhon širší, než 80cm, což není nijak moc.
Mšice na oregánu, 30.5.2016
Máte-li oregáno v truhlíku, nebude problém celé rostliny osprchovat. Máte-li ho na záhoně a nechcete užít chemii, tak odstříhnout nejvíc napadené (vrcholové) části a zamezit mravencům, aby mšice dál roznášeli po rostlině.
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 30.5.2016
Jde to mizerně, ale jde to. Uprostřed na zemi je pár prken a to stačí.
Kolik místa pro papriky do skleníku, 29.5.2016
Na této ploše bych nechal jen těch 6 pěkně vyvinutých, víc ne. Rostlinky v 1. řádku bych zasadil na místě, další 3 stejně daleko od nich. Stejně pak v září z toho bude les.
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 29.5.2016 Obsahuje fotku
A začíná sklizeň.
Růžice květáku jsou plné černých teček, 29.5.2016
Tak by to měla být asi čerň kapustová, alternariová skvrnitost košťálovin. Ale vzhledem k tomu, že ke konzumaci je určena právě růžice, tak na nápravu už je podle mého pozdě.
Kadeřavost v květnu, 27.5.2016
Ano, prozatím jsem stále věrný Kuprikolu.
Hnojeni balkonovek, 27.5.2016 Obsahuje fotku
Mám jen převislé muškáty. Než nasadí na květ, přihnojuji Kristalonem Start, potom už jen Kristalonem Plod a květ. Dnešní foto.
Kadeřavost v květnu, 25.5.2016 Obsahuje fotku
Jak pročítám zdejší příspěvky, tak jsem ještě nedopadl nejhůře. S kadeřavostí se potýkám i přesto, že jsem stříkal 2x, ale monílií bylo prozatím napadeno na broskvoních jen několik desítek větviček, takže úroda bude. V eshopu jsem koupil 3 broskvoně,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika