Příspěvky uživatele - 220.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody na mladých meruňkách, 14.5.2015
Tak mi to nedá, a raději se zeptám. Totiž máme mladou meruňku na myrobalánu, asi 3 roky si v klidu rostla, letos je přesazená. Kořeny byly v pohodě, korunu jsem hodně zmenšil, aby se pěkně ujala, no a má se čile k světu. Docela dost kvetla, a taky... celý příspěvek >
Odstraneni plodu, 11.5.2015
Třeba málo řezali :) jinak ty plody se dají otrhat vždycky, ale zpátky je tam těžko vrátíte. A když jsme u těch plodů, mám nechat nějaké plody na broskvi sazené loni na jaře? Vypadá že letos poroste 4. rok (2 roky ve školce, a loni u nás). No a... celý příspěvek >
Řez broskvoně po výsadbě, 10.5.2015
úplné odumření stromu asi nebude problém řezu.. jinak mě se loni povedlo taky střihnout nově vysazenou renklódu althanovu tak nějak nešikovně, a většina kosterních větví rostla z jiného pupenu ale naštěstí si z té změti stromek vybral jeden... celý příspěvek >
Jak zkrotit meruňku, 10.5.2015
Prosím, mám dotaz, to zaštípnutí za 3.-5. listem, to se počítá od špičky, od plně vyvinutého listu, že se o ten kus letorost zkrátí? Nebo od plně vyvinutého listu od báze letorostu se napočítá 3-5 listů a tam se štípne? A ještě jeden dotaz mám,... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na listech anturie, 3.5.2015
Taky je to tropická rostlina, takže má ráda vzdušnou vlhkost, a neráda průvan. Měli jsme ji přes zimu na okně, a ke konci zimy jí začaly odumírat listy, které byly blíž k oknu. Asi ty rozdíly teplot. Ale to pouštěla celé listy. Ta na fotce fakt... celý příspěvek >
Jaká kvetoucí trvalka do severovýchodního pokoje?, 3.5.2015
Jo, voskovce stačí málo světla. Jenže když rozkvete, přímo šíleně voní.
Letnit pokojovky?, 3.5.2015
Přímého slunce zpočátku asi míň, než si zvyknou. Jako u všech pokojovek. Jinak vám držím palce, letněné pokojovky je radost sledovat, jak se jim to líbí. Pak se s námi můžete podělit o zkušenost, jak se jim dařilo. Abych do budoucna věděl, jestli se... celý příspěvek >
Ibišek - jednoduchý/plnokvětý, 3.5.2015
Díky za reakci. Trochu jsem hledal, a na stránkách rostliny.net, narazil na seznam literatury o ibišku, kde jsem se mimo jiné dozvěděl, že ibišek syrský je u nás možné pěstovat na venkovním stanovišti, a hodí se i na čaj.
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 3.5.2015
Jo no, úplně nejlíp se jim daří ve vyhnojené zahrádce ale i v často sečeném trávníku se jim daří, jen je nechat občas vysemenit no.
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 3.5.2015
Je to častým sečením. Kosou tak často nesečete, a taky ne tolik nízko, jako sekačkou. My jsme asi předloni jednou nechali dozrát všechny pampelišky, a od té doby jich máme úplně plnou zahradu. Kdyby na to dozrání bylo zrovna sušší období, tak by ani... celý příspěvek >
Poznáte strom?, 1.5.2015
Mě to teda připomíná lísku. Ale to je asi hodně mimo :D
Poznáte rostliny z Trýbové v Brně?, 1.5.2015
máte recht.. radši jsem to ale vypsal :) mimochodem za ten popenec díky, ten název jsem sháněl
Poznáte rostliny z Trýbové v Brně?, 1.5.2015
hmm.. škoda, že jste nepřipsal i čísla fotek.. teď to musím googlit a přiřazovat :) a kdybych to někdy zapomněl, tak budu vědět že to mám napsané tady: srha - 9 modřenec - 5, 1 mahónie - 6 měsíčnice - 3 rozrazil -... celý příspěvek >
Růžový rybíz, 1.5.2015
a je lepší ponechat patku dvouletého dřeva, nebo je lepší, jak říká paní Lída, střední část? a to jako po obou stranách uštípnutý konec? já jsem to zatím dělal tak, že jsem jenom zastrčil celou větvičku do země pokud možno s patkou, kolik to jen... celý příspěvek >
Ibišek - jednoduchý/plnokvětý, 1.5.2015
Který ibišek se dá použít na čaj? Popř. kde ho sehnat?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika