Příspěvky uživatele - 195.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nález na trnkách, 29.5.2013
Psal jsem do Agobia a bylo me zdeleno, ze nahrada za Omnite je Vertimec..tak co ted pouzit na ty za.rane pupinky na listech..videl jsem v obchiode i Sulku, to je asi pozde, ne,..dnes jsem strikal proti 1.vlne obalece - Mospilanem a kdy muzu pouzit... celý příspěvek >
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 29.5.2013
Tak muzu mit jeste Omnite volal jsem jednomu prodejci a co je lepsi omnite nebo samnite s ohledem na redeni a cenu, ucinnost?..
Nález na trnkách, 29.5.2013
Omnite uz se nevyrabi, jaka je nahrada?...
Obaleč svestkový - postřik, 24.5.2013
Provadeli jste jiz tento postrik proti 1.vlne obalece?..byly me doporuceny Mospilan, Sylit a Wuxal Super na list..je mozne nahradit Sylit Dithanem?...pouzivam tuto kombinace z duvodu redeni, kdy jsou oba pripravky v g...davkovani Mospilan 1,8g/7,8l... celý příspěvek >
Zvlastni nemoc, 24.5.2013
A mohlo by pomoct na podzim po opadlu listi postrikat stromky Kuprikolem, Championem,..ja to, tak delal..
Zvlastni nemoc, 24.5.2013
Do jake doby se projevi ta nemoc, kdy nejsou na stromku zadne listy?..
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 24.5.2013
Tak tohle se nam take udelalo na jedne zahrade i po jarnim postriku calypsem, uz je to 3-4.roky, mozna i drive to jsem nejak nesledoval..ale prijde em, ze jak se to rozsirilo i na trnku na ktere to pred 4.rokama nebylo, tak meem rodi a zacina... celý příspěvek >
Úrodný rok, 12.5.2013
Co jsem se dival na dlouhodobou predpoved, tak 19.4 ma byt 19st... snih asi nerozi...
Postrik proti pilatce, 9.5.2013
Dnes jsem zakoupil Horizon a Honza ma pravdu co rika tam pisi, tak dnes pujdu strikat Calypsem a pridam 2-3.ml Horizonu do roztoku, sice to pan z Agrobia moc nedoporucoval, ale vzhledem k vikendovym destum me nic jineho nezbyde..letos to kvetlo nejak... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 9.5.2013
Tak pro jistotu jsem volal do Agrobia a ocekavaji kvuli zmenam pocasi a destum spise Moniliový úžeh nez nejaky velky vyskyt pilatky.Takze me poradil, ze je mozna pouzit prvne Horizon na tento pripadne problem a pak Calypso na pilatku.
Postrik proti pilatce, 7.5.2013
Od znameho jsem se dozvedel, ze je vhodne strikat jiz v teto dobe..doporucil me kombinaci calypso+mospilan... calypsa davam tak 2-2,5.ml/10l vody..kolik toho mospilanu?..smacedla silwet tak 5.ml??...
Postrik proti pilatce, 6.5.2013
Provadeli jse jiz postrik proti pilatce??
Postrik po opadu listi, 9.11.2012
Provadite tento postrik, ktery ma omezit houbove nemoci, suchou skvrnitost-dirkovitost listu, monoliozu,rakovinove choroby, nekrozu a klejtovitove usychani vetvi.Pripravky: Kuprikol, Champion,mel by se provadet po opadu listu pri teplote po dobu... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu zvěří, 5.11.2012
proti okusu zveri mame natreno aversolem a jeste čtvrtkmenx opleceny dratenym pletivem, i vloni a bylo to ucinne..
Kde sehnat malou pálenici, 6.9.2012
Ma nekdo ten el.kotel od te firmy janca?hodil by se i popis a kavlita vystupu, pripadneč co je potreba jeste predtim doma udelat pro rozjeti, pripadne cokoliv vas napadne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika